Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A művész beállítottságú...

A művész beállítottságú emberekre jellemző az lelki labilitás, amikor alakul a személyiségük? 20as éveik elején.

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek általánosítani, ezért most csak a magam nevében szólalok meg. Én az érzelmeknek rendkívül széles skáláját képes vagyok átélni (és meg is teszem napról napra, óráról órára), de ennek ellenére nem érzem magam labilisnak, mert rendkívül jól kezelem ezt és mindig két lábbal állok a földön. Igazság szerint nem teljesen tiszta, hogy te mit értesz labilitás alatt, de nem mondanám, hogy csak az érzelmileg unintelligens emberek lesznek művészek.
2016. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén csak a magam nevében írhatok. Úgy érzem a személyiségem már elég stabil néhány éve, elfogadtam magam, tudom mit szeretek és mit nem, ismerem a gyengeségeimet és az erősségeimet, de elég labilisnak mondanám magam érzelmi téren.
2016. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!