Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki az akinek rajtam kívül nem...

Ki az akinek rajtam kívül nem sikerült kikerülni a karcolatra? Illetve, aki kikerül milyen színvonalt képvisel?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2016. ápr. 5. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se kerültem ki, akik viszont kikerültek, igen magas színvonalat képviselnek. Nem mondható el ugyanez a novelláról!
2016. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem sikerült?
2016. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem képviselek a bekerültekhez hasonló magas színvonalat.
2016. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Ezt nehezen tudom elképzelni.

Kb. 10 éve használom azt az oldalt. Éppen az a célja, hogy a kezdőknek segítsen.

Elég pocsék írást olvastam már ott.

Ha csak teljesen olvashatatlan, alapvető hibákkal teli, provokatív művet küldesz be, akkor kirakják. De van, amikor bele telik néhány napba.

2016. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz elképzelni, hogy egy írás nem kerül ki. Szerintem a beküldött művek durván harmada-negyede fennakad a rostán.
2016. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 20:42

Ezt nem tudom. Nem vagyok benne a szerkesztőségben, de felhasználóként azt látom, hogy néha kifejezetten gyalázatos színvonalú művek is kikerülnek - éppen azért, hogy a szerzőnek is lehessen segíteni, és másoknak is megmutassák azokat a hibákat, amelyeket nem szabad elkövetni.

2016. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindegyik beküldött írásomat kirakták, tehát én úgy tapasztalom, hogy nem csak "tökéletes" müveket tesznek ki.

Ha igy lenne, az oldal, amugy el is veszitené a jelentösségét, hiszen ha valaki képes "hibátlant" alkotni, annak nincs szüksége tanácsokra.

Tehát összességében:ha nincsenek ordas helyesirási hibáid, és nem sértö/provokativ/stb. az irásod, szerintem kiteszik. (Persze lehet h várni kell néhány napot)

2016. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!