Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kedves meleg fiúk/férfiak!...

Kedves meleg fiúk/férfiak! Több kérdésre adott válasznál láttam, hogy vannak közöttetek, akik szeretik a metál zenét. Melyik metál zenei stílusban "utaztok"? Konkrétan melyik zenekarokat kedvelitek leginkább?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 21:17
1 2
 1/20 anonim válasza:

Többnyire inkább rock bandákat kedvelek, de metált is hallgatok. Főleg régebbieket: Iron Maiden, Black Sabbath, AC/DC

Talán még a Shinedown is beletartozik a metálba (?) Annyira sosem érdekelt hogy melyik milyen műfaj :D Ja meg a Red. Bár őket mostanában annyira nem hallgatom.

2016. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A Red nagyon jó, őket én is szeretem! :) Főleg az Until We Have Faces című albumukat. :)
2016. máj. 2. 21:49
 3/20 anonim válasza:
Nekem az Innocence & Instinct a kedvencem, de azt is nagyon szeretem :) Viszont az utóbbi két lemez annyira nem bejövös.
2016. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, az Innocence & Instinct-et én is sokat hallgattam! :) Az utolsó albumukkal próbálkoztam, amikor kijött, de nekem nem adta azt a "flow-t", mint az előzőek.
2016. máj. 2. 21:59
 5/20 anonim válasza:
Akkor hasonlóan vagyunk! :)
2016. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ilyen téren mindenképpen! ;)
2016. máj. 2. 22:04
 7/20 anonim válasza:
És te miket szeretsz még?
2016. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én metálból kedvelem a post-black metált (pl. Weakling, Deafheaven, illetve az avantgárd metált (pl. Mirrorthrone, Stolen Babies, Manes, Unexpect), de még sok minden mást is. Mostanában elkezdtem kissé "lágyulni" zenék terén, sok indie rockot meg post-punk revivalt hallgatok, de inkább újabbakat és kevésbé ismerteket (DIIV, Turnover, vagy ami mégis ismertebb az Arcade Fire). :)
2016. máj. 2. 22:16
 9/20 anonim válasza:

Hát ezek közül csak az Arcade Fire-t ismerem :D

Post-punk...hm abból meg a Bauhaus a kedvencem.

2016. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Haha, igen, ezek közül az Arcade Fire a legismertebb. :D A Bauhaus-t annyira nem ismerem, de lehet, majd teszek velük egy próbát, köszi a tippet! :)
2016. máj. 2. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!