Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hova kene írnom, ha konyveket...

Hova kene írnom, ha konyveket szeretnék illusztrálni?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán bármi esélyem ilyesmire? Minden álmom ez lenne.

Egyszer küldtem rajzokat egy kiadónak, de válaszra sem méltattak.


[link]


2016. máj. 31. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, pedig a kiadókat kell ostromolni folyamatosan, mert nélkülük nem megy. Talán könnyebb a dolog, ha találsz egy szerzőt, és már konkrétan az ő könyvéhez jelentkezel.


További lehetőség, hogy keresel magadnak egy szerzőt, akinek a könyvét illusztrálod, és ketten együtt magánkiadásként megjelentetitek. Ez persze nem olcsó, meg jogilag is oda kell figyelni, szóval nem könnyű, de nem is lehetetlen.

2016. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Higy erdemes a kiadokat ostromolni? Keszitsek rajzot egy konyvukhoz? Vagy sak kuldjek nekik par bemutatkozo kepet?
2016. máj. 31. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nekem mindkettőt ajánlották, de szerintem jobb ötlet a bemutatkozó kép. Megkérdezhetem, melyik kiadó volt? (Mert tudok egyet, amelyik nagyon ügyel, hogy semmi új stílus ne jöjjön ki náluk.)
2016. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.: irtam szinte mimden kiadonak mar tegnap (pl maxim, mora, pagony, typotex, gabo, ad astra stb vagy 15 helyre). A legtobb helyrol egyelore nem erkezett valasz sem, egy par visszairta hogy tehetseges vagyok es szepek a kepeim de van nem foglalkoznak illusztralt konyvekkel vagy jelenleg nincs ilyen lehetoseguk de ha majd lesz akkor keresnek (aha...). Egy pedig irta hogy tovabbitja a felelosnek a levelem.


Kuldtem bemutatkozo kepeket, tobbet is, minden stilusban amiben rajzolok.

Melyik az a kiado akirol irtad ezt 3.?

2016. jún. 2. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!