Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tudom megnézni a szerepos...

Hogy tudom megnézni a szereposztást?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnám megnézni a kb. három évvel ezelőtt látott (tudom a pontos időpontot is, megvan a jegy) Az Operaház Fantomja c. musical aznapi szereposztását, amit a Madách színházban láttam. Leginkább arra lennék kíváncsi, ki játszotta a Fantomot. Tudom ez egy elég furcsa kérdés, de érdekelne :D Az Operettszínház műsorát és napi szereposztását könnyedén visszanézem sok-sok évre visszamenőleg, a Madách színházét nem jövök rá, hogyan lehetne...

2016. júl. 4. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehetne megkérdezni magát a Madách színházat? Telefonon vagy e-mailen biztos el lehet őket érni.
2016. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!