Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom? Vélemények?

Milyen lett a rajzom? Vélemények?

Figyelt kérdés

Neymar(focista)

[link]



2016. júl. 25. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tetszik, jó lett!

Van egy csoport facebookon - Rajzmánia -, szerintem csatlakozz hozzájuk :D ott el tudnak látni hasznos tanácsokkal és tippekkel, valamint megmutathatod az embereknek a rajzaidat.

2016. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Rendben, megnézem az oldalt, köszi a tanácsot.

2016. júl. 25. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a rajzaidat a Rajzmánia csoportban,ott tudnak mondani neked építő kritikát. Szerintem azzal hogy rávágom hogy jó,nem leszel előrébb.Rengeteget kell gyakorolnod még,az tény,de semmi sem lehetetlen.Figyelj az arányokra,nézz más rajzokat,másolj sokat,onnan lehet a legtöbbet tanulni. Persze ne más ötleteit lopd,hanem azt figyeld,hogy mások bizonyos részeket hogyan oldottak meg,és ezeket lesd el,fejleszd :) Sok sikert!
2016. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2016. júl. 25. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem borzalmas, sokkal rosszabbat is láttam már, arányaiban egészen helyén van. Csak azt nem értem hogy ha tényleg jól látom és ráraktál egy effektet fotózás után azt miért tetted. Ha érdekel részletesen hogy szerintem mit kéne rajta javítani akkor leírom, de szerintem hagyd így és rajzolj még nagyon sokat és akkor majd vissza lehet nézni hogy mennyit fejlődtél:) Amúgy az én tanácsom az, hogy ne csak képről másolj, hanem amit lehet azt rakd ki magad elé és onnan nézd.
2016. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Pocsék... kivéve ha 2d-s karikatúrát szerettél volna készíteni.
2016. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jó lett de kár hogy nem úgy rajzoltad le hogy a vitustáncot járja.
2016. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyáltalán nem ért a rajzhoz, jónak fogja találni. De amúgy lesüt róla, hogy nem saját ötlet, nert a körvonapak határozottak, a tónus viszont pocsék. Gyakorolj sokat, senki sem szület profinak. És még egy tanács; arcot wleinte csak modell alapján érdemes rajzolni, különben karaktertelen lesz.
2016. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hány éves is vagy ?

nem mondanám egy nagy alkotásnak ezt a rajzot. Sztem az arányok elcsúsznak néhány helyen. A haj nincs kirészletezve egy kicsit se. vagy nagyon gyorsan összecsaptad ezt a rajzot vagy csak egyszerűen nem a hajra koncentráltál de sztem dolgozd ki.A fej arányai: javíts az arányokon ehhez kérd ki szakértő vagy rajztanár tanácsait. :)

2016. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!