Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van bármekkora esélye is...

Van bármekkora esélye is annak, hogy valaha lesz Metallica a Szigeten?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. Egy újabb önálló koncertnek több esélyt adok, mint egy fesztiváli fellépésnek.
2016. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktak egyáltalán fesztiválokon fellépni? Régebb mintha lett volna ilyen... Vagy ott nem tudják biztosítani a feltételeket számukra, mert azt tudom, hogy csak saját hangosítással játszanak többnyire...
2016. júl. 25. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rémlik, hogy hallottam volna ilyenről. Szerintem csak önálló koncerteket nyomnak, turnészerűen.
2016. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fesztiválokon szoktak játszani, de nem ilyen Szigethez hasonló dolgokon. Bár ilyen 0. vagy -1. napon előfordulhatna, eddig sosem volt igazából akarat, hogy hasonló méretű produkciót idehozzanak (a Red Hot Chili Pepperst szeretnék még sokan).

Ugyanakkor idén Rihanna elég nagy név, de ettől függetlenül én nem gondolnám, hogy a Sziget közönségének egy Metallicára van szüksége - meg a Metallicának sem a Sziget közönségére.

Önálló koncert sokkal valószínűbb - az is valószerűtlen szerintem, hogy egy Sonisphere fesztiválsorozatnak Magyarországon is legyen egy állomása.

2016. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oda elmegyünk ha lesz, az biztos! :-)
2016. aug. 8. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!