Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Véleményezné valaki egy-két...

Véleményezné valaki egy-két versemet?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam, hogy nem foglalkozom komolyabban a versírással. Akkor írok, ha nagyon fáj valami, és az is maximum fél óra (mármint amíg megírom a verset). Szóval én így adom ki magamból ami bánt. Nagyon kevés embernek mutatom meg, és nekik tetszik. Az a baj, hogy a saját versemet nem tudom véleményezni, nem tudom megmondani, hogy jó-e vagy rossz, ezért most érdekelne egy ismeretlen véleménye, aki mondana egy kritikát. Ide nem szeretném kitenni egyiket sem, hanem ha valaki rászánja az idejét, annak elküldeném privát üzenetben. A válaszokat előre is köszönöm! 14/L

2016. júl. 28. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy nem elég jók, ha ide nem mered kitenni.


(Az óvatoskodásnak semmi értelme, hiszen úgyis megmutatod, ha kérjük, illetve semmiből nem áll bárkinek ide bemásolnia, ha már elküldted neki. Emellett sokkal több kritikát kapnál, márpedig Te most ezt szeretnéd.)

2016. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ide tedd ki, ha igazi kritikát szeretnél.

Kezdjed mondjuk az elsővel.

2016. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kirakod, szívesen leírom őszinte véleményemet, de amenyiben nem szándékozod megtenni, én nem fogom törni magam...
2016. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem :)
2016. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem osztja meg, nem jelenti, hogy rossz, de az ellenkezőjét sem. De az jogos, hogy más nem fogja törni magát.


Ezzel nem értek egyet:

" Ide tedd ki, ha igazi kritikát szeretnél. "


Itt igazi kritikát nem fogsz kapni, oltári rossz versektől is elalélnak itt egyesek, és formailag nem rossz versek is vannak, amiket lehúz, hogy nincs rendes tartalmuk, de a formájuk jóságát kevesen veszik észre.

2016. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!