Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írnátok véleményeket, kritikák...

Írnátok véleményeket, kritikákat a rajzaimról? Szerintetek miben fejlődhetnék?

Figyelt kérdés

Remélem betöltödnek a képek!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. aug. 6. 19:58
 1/9 anonim válasza:
100%

Helyesek a rajzaid :)

Nagyon fiatalka lehetsz még,nagyon nagyon sokat kell még gyakorolnod,de ha kicsit nagyobb leszel úgy is rátalálsz a saját utadra,stílusodra.

Sajnos nagyon sablonosak a rajzok...

2016. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és igen a rajz ötleteimet nem én találom ki ;)
2016. aug. 6. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia nem tudjuk hany eves vagy es miota rajzolsz. Viszont nem ártana a kezdetben masolni es minnel tobbet gyakorolni... Figyelj az aranyokra hiszen az hataroza meg a rajzodat... Erdemes tobb tonust alkalmazni legalabb 3 4et. Árnyékokbol epitsd fel a rajzaidat es ne vonalakból. Vonalakból es lehet szepet keszitenni de inkabb törekedj az arnyekokra. En talan kicsit jobb voltam nalad mikkor komolyan belekezdtem abrajzolasba... Nagyjabol egy eve rajzolok egesznapbmint allat es jelenleg tetoválást tanulok. Evvel arra próbálok célozni ha keményen dolgozol es gyakorolsz barmikor megbtanulhatsz profin rajzolni. En jelenleg itt tartok... Es nem sokkal voltam jobb mint te.
2016. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok szoval gyakorolsz es meg fogadod abtanacsomat siman el érheted ezt a szintet mint én http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..


Igaz Sehol sem profi nekem is lenne meg mit tanulnom. Ha gondolod irj pm et ha van kérdésed szivesen válaszolok es segiteni

2016. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon örülök, hogy ennyi mindent írtál! Gyönyörűen rajzolsz!!
2016. aug. 7. 20:49
 6/9 anonim válasza:

Latom egy eleg nehez utra leptel a tobbiek jo tanacsokat adnak de nez korul a vilagban hisz akar kamatoztathatod a tudasod. Pl deviantART.com-on


Amiben jo ha javulsz aranyok szimmetria tonusolas es az iveket probald csuklobol csinalni ne az ujjaddal ha bal kezes vagy eppen ket kezes (mint en) akkor a jobb agyfelteked is segitsegedre lesz.


Amit meg javaslok

Ha fel akarsz rakni egy kepet inkabb hasznalj szkennelt nem olyan dragak

Illetve digitalis rajzokat is keszithetsz ha van digitalis rajztablad (tab-od)


Amugy ugyes vagy szepek a rajzaid csak igy tovabb! :D

2016. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen látszik, hogy félig másolt rajzok, de gyakorlat teszi a mestert. Használj több tónust a fekete-fehér rajzoknál, és igen, nézd át az arányokat. Tónusok gyakorlására én az egyszerűbb formákból álló csendéletet javaslom, aztán ha sokat gyakorolsz, mehetsz tovább bonyolultabb kompozíciókra is. :)
2016. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Orochimaru szeme kicsit, hogyismondjam nem olyan mint amilyen szerintem kellene. Az előtte levő városos szem elég jó lett. A szivárványszínű hajú lány arca kicsit fura számomra (szem túl oldalt, orr túl fent). A 4. képen a kutyasimogató és a szörfdeszkát fogó lány könyöke sem valami jó. De összességében azért szépek a rajzaid. Csak így tovább! :)


S te az enyémhez mit szólsz?

[link]

2016. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Koncepció.


A képeknek se eleje, se vége. Amíg nincs összetartó erő, addig firka.


Egyébként szépek, csak jobbak lennének háttérrel, a lényeget kiemelve.


20/L

2016. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!