Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyek a legjobb színes...

Melyek a legjobb színes ceruza, illetve filctoll márkák?

Figyelt kérdés
Nem iskolába kellenek, ahol a tanár beéri a legócskábbal is, hanem itthoni rajzolásra, színezésre használnám őket, és szeretnék olyat, amivel tényleg élvezet színezni, és saját tapasztalatból ajánlja valaki:)

2016. szept. 10. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Staedtler akvarellceruzáim vannak. Jó, én nem kimondottan színezésre használom, hanem azzal "festek", rámegyek vízzel, vagy pasztellképen korrigálok vele finom részleteket. De az akvarellceruza már önmagában is élénkebb színt ad, mint a sima színes, ha viszont felülfested, akkor még intenzívebben megjelenik a színe.

Filctollban nem tudok segíteni, csak fekete tollal rajzolok.

2016. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Fabel Castel jött be igazán. Mondjuk tudtommal ez a legdrágább is, de én imádok dolgozni vele. Abból is olyan készletet vettem, amiben a legtöbb különböző szín volt (azt hiszem 32 darabos, de nem biztos, lusta vagyok megszámolni)
2016. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én winsor and newton promarker filctollakat használok szinezéshez, és teljesen meg vagyok velük elégedve.
2016. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépeen köszönőm a segítségeet, nagyon hasznosak voltak a válaszok számomra!:))
2016. szept. 11. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Koh-i-Noor, Faber Castell, én ezeket használom. Filctollnak pedig Touch, Copic és Promarker nevűeket.
2016. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tudtommal a Faber Castell legnagyobb kiszerelése az 120 darabos(az is a Faber Castell Polychromos-on belül).
2018. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Prismacolor nekem bevált mondjuk eleg draga volt
2018. aug. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!