Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen művészeti rendevényeket...

Milyen művészeti rendevényeket, programokat tudtok javasolni Budapest XVIII. kerületétében? 23F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a festészetett és rajzolást (régebben foglalkoztam zenével is) a XVIII. kerületben élek. Szeretnék olyan programokon részt venni, ahol művészetekkel foglalkoznak. Ez lehet kézműves foglalkozás, kultúrális előadás, vagy bármi hasonló.


Szeretnék találkozni és beszélgetni, ismerkedni olyan emberekkel, akiket szintén ez a téma érdekel. Kicsit magányos vagyok, s boldog lennék, ha találnék társat. Jelenleg bizony jelöltem sincs, sajnos nem látok olyan lányt, akivel úgy gondolom, boldog lehetnék. Figyelmetlen voltam és tudva, én nem tudok távolsági kapcsolatban lenni, fölöslegesen udvaroltam egy Sopron környékén élő lánynak, de megbeszélük, csak barátság lesz köztünk. Ennek 2 hete, most már világosan tudom, nekem olyan barátnőre van szükségem, aki közel lakik.


2016. szept. 20. 13:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!