Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Te végigolvastad Az eltűnt...

Te végigolvastad Az eltűnt idő nyomában-t? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tervben van, ez lesz a következő olvasmányom, ha a mostanival végzek, úgyhogy érdekel, hogy mit írtok :)
2016. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a Swann-t, mert az volt kötelező. de tervezem a többit is elolvasni, amint lesz időm. Magyar szakos vagyok, tanév közben kötelezőkön kívül mást nem nagyon van időm olvasni, de amúgy sokkal olvashatóbb volt mint egyes más kötelezők.
2016. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindet elovastam 2005-ben, nagy hatással volt rám. Főleg az utolsó kötet. Régen volt Dunajcsik Mátyásnak egy balbecbeach nevű blogja a freeblogon, az is nagyon sokat segített. Nehéz, de szakítás után vagy introvertált, szuperérzékeny emberként tetszhet. Egyébként az irodalomtanárok, és egyéb nagyságok sem biztos, hogy elolvasták, csak sikk ezt bevallani.
2021. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sikk pont azt jelenti, hogy menő.
2021. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, akkor inkább a ciki szó jó ide. Igazad van. Én sem vagyok tévedhetetlen.
2022. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!