Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nektek tetszenek ezek a képek?

Nektek tetszenek ezek a képek?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]



2016. okt. 2. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a 4 és 6-os kép tetszik. A többi nem mert számomra lehangolóak.
2016. okt. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
brrrrrrrrrrr
2016. okt. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 elwera ***** válasza:
2 és a 7 tetszik
2016. okt. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lófejű nők nem,a többi tetszik nagyon!
2016. okt. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb kép fájdalmasan giccses. Amelyik meg nem, az egyszerűen csúnya.. Nem akasztanám ki egyiket se a nappaliba az biztos..
2016. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszenek, bar az 5. nem tudom mit abrazol.
2016. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden alkotónak saját stílusa alakul ki az évek alatt, az más kérdés kinek mi tetszik.

Nekem se tetszenek a hosszúkás arc s a furcsán aránytalan dolgok, de maga módján jók.


Én mondjuk nagyon precíz s arányos dolgokat szeretem/alkotok. De tudom, hogy egy számomra nem tetsző alkotás mögött is mi munka lakozik.


A szomorkás hangulat miatt nem mindenki lesz vevő rá, hiszen minden emberben ott vannak a szomorú dolgok, amiket feledni s nem pedig felhozni akarnak, ezért jobban vonza őket a vidámabb/megnyugtató dolgok.

(szerintem, én ezt vettem észre a kiállításokon is. - pl a kényszerrel oda vitt iskolások, akik nem igazán értenek a művészethez s átfutják, de voltak képek amik előtt megálltak mert megfogta őket)


23-N

2016. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tájképeid nagyon jók, az emberarcok nekem kicsit furák.
2016. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!