Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Véleményt írnátok? Elkezdtem...

Kittykee13 kérdése:

Véleményt írnátok? Elkezdtem egy irományt wattpadon. Ez az első hosszabb alkotásom, nem vagyok profi még ebbe, sőt. Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy ha nincs jobb dolgotok, akkor alkotnátok egy véleményt róla?

Figyelt kérdés

Ez egy romantikus, tiniknek íródott dolog, ezért, lehet, hogy a felnőttebb, érettebb kategóriának ez nem élvezhető olyan nagyon, de azért egy véleménynek nagyon örülnék.

[link] ez az alap cuccosa, ez pedig a bevezető rész: [link] Ha valakit érdekel tovább és nem találja a többi részt be tudom linkelni azokat is.



2016. okt. 3. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beleolvastam, kb 5 vagy 6 (nem emlékszem) részig, és azt vettem észre, hogy:

- semmi nem történik

- a főszereplő önsajnálatán kívül semmit nem tudunk meg.

Tipikus 13-14 éves korosztálynak való írás, akik utálják magukat. Ezen felül kéne kerekedned, mert senki nem olvas szívesen ilyeneket. Le lehet pontozni, amiért nem azt kaptad, amit vártál, de ez az igazság. Nem sokkal vagyok idősebb tőled, de ez szörnyű. Ha már kiadsz valamit a kezeid közül, az legyen igényes, és ne indokolatlan önsajnálat.

2016. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed, igen az elején még ilyen, mivel én nem szeretem ha egyből belevágnak a történet közepébe. De köszönöm, és megfogadom amit mondtál:)
2016. okt. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!