Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzolnátok nekem vagy adnátok...

Rajzolnátok nekem vagy adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jó volt a fantáziám és nagyon jól rajzoltam, de az érettségi valahogy kiszipolyozott.

Rajzokat és ötleteket szeretnék a konyhámhoz. A konyhám egyik teljes falára festenék, valamint a konyhám mosogató része felett az egészet lecsempézem és arra festenék valamit. És még a tűzhely felett is szeretnék valami festményt festeni. Szóval 3 jókora hely.

Valami komplettre gondolok, hogy a 3 kép azért egy témát öleljen fel, vagy egy témát egészítsen ki vagy fejezzen be.

A konyhám közepesen mandula színű és amit festenék rá az nem fekete hanem sötétebb mandula vagy barna színű lesz. -amire gondoltam az a soul calibur galeriából a xianghua kép lett volna a galambokkal csakhogy mégsem olyan, mint amire gyerekkoromban emlékeztem, már egyáltalán nem tetszik.

(Kutyás, lovas képeket nem szeretem)

Nagyon köszönöm előre is.



2016. okt. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én simán idebökném a nem túl egyedi ötletet, hogyha már konyha, főzőterületek, akkor gyümölcsös, zöldséges csendéletek, kandalló, hasonló sablon ötletek.


De Xianghua képei láttán azt mondanám, hogy mi nem tudunk neked tanácsot adni. Mert ebből is látszik, hogy inkább a belső világodat szeretnéd megfesteni. Írd fel egy papírra, hogy miket szeretsz/szerettél, és hidd el, jönni fog majd az az ihlet ;) Nem kell elkapkodni a választást.


(Xianghuáról pedig nem muszáj pontosan azt a képet lemásolni, amit látsz, mehet saját stílusban, saját elrendezésben is )

2016. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk én magyarul írnám.

2016. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit nehéz tanácsot adni, tekintve, hogy abszolút nem ismerjük a stílusodat. Bár régebben nem állt tőlem távol ez a japn-manga stílus, a falamra nem festenék ilyen karaktert. Ha kicsit ezt a vonalat szeretnéd belevinni, én inkább valami tájképes dolgot javasolnék, akár egy fantasy játékból is akár. Nekem mondjuk bejönnek általában a fa ábrázolások, vagy akár valami bambuszos téma, persze lehet, elcsépelt:)


Szerintem valami ilyen japán stílusú tájkép nem lenne rossz: [link]


De esetleg az is segítene, ha lefényképeznéd a konyhád:)

2016. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Pl. egy ilyesmi minimal képet egy barnás színnel simán el tudnék képzelni egy falon (megfelelő konyha esetén persze): [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy ami még nekem bejönne, ha valami térképet rajzolnál a falra.


De szeretettel javaslom a deviantart oldalt, ha nem ismernéd:)

2016. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huuu, hát ezek nagyon jók. köszi,jól elképzelted a falaimat.
2016. okt. 28. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült beletenyerelnem:) Ha kész lesz a falad, szívesen fogadnék egy fotót a végeredményről, még akkor is, ha nem az általam javasolt képek közül választasz:)
2016. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!