Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki segítene a következő...

Valaki segítene a következő kottában?

Figyelt kérdés

[link]

Azt a feladatot kaptam, hogy erre a kottára írjak szöveget. Elég kreatív vagyok a szövegírás terén, ám sajnos a kottaolvasással vannak gondjaim. A kérésem tehát az lenne, hogy valaki, aki ért hozzá, tudna nekem segíteni, hogy hol, milyen tempójú szöveget, milyen magánhangzókat, és milyen szórendű szavakat írhatok az egyes kottajelekhez? Előre is köszönöm, életet ment, aki segít.



2016. okt. 8. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem, akkor ez a dallam ismétlődik többször, "lezongoráztam" LMMS-ben:

[link]

De én se vagyok egy kotta guru (szöveg meg még kevésbé).

Négyszer ismétlődik Allegro-ban (gyorsan), egyszer megy Andante-ban (lépésben), háromszor meg "a tempo" (eredeti tempó szerint), ez gondolom megint az Allegro.

2016. okt. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!