Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tud/szeret még manapság...

Tud/szeret még manapság valaki kézimunkázni? Hímzés, goblen, kötés, horgolás, keresztszemezés stb. Tetszik nektek az ilyen kézműves termék?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

én keresztszemest hímzek és olyan mint a narkó, nem bírom abbahagyni.:D és nagyon lenyugtat.

főleg terítőket hímzek.

2010. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én hímezni szoktam. :) Szeretem.

15/l

2010. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is hímezni szoktam, többnyire a ruháimat teszem így egyedivé. Meg nagyon szeretem a népies hímzéseket is. Varrni is sokat szoktam, de azt amúgy is kell a ruháimnál, mivel szinte minden nagy rám és be kell vennem itt-ott. :)

20/L

2010. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kötök, és a pasim imádja nézni :))) ez bizarr, de imádja, ha mellé ülök a kötésemmel, amikor meccset néz :))))
2010. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Népi hímzés,kötés,horgolás több fajtája,varrás.
2010. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
imádok, hímzek rengeteget, főleg terítőket magamnak, goblen képet ezret varrtam, mostis varrok, a gyerekeimnek 3 éves korukig én kötöttem a ruhákat, de a mai napig én kötök nekik pulcsit, sálat, horgolok is, most épp telefontokokat, nagy keresete van, kersztszemezést vagy 30 éve nem csináltam, de ami késik nem múlik
2010. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hímzek, fonok, néha keresztszemezek.
2012. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én tudok is és szeretek is horgolni!Nagyon szép dolgok jöhetnek ki belőle, de persze bármilyen kézimunka jöhet! :)
2013. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, és imádok hímezni. Egy ismerősöm már az ingét is rám merte bízni, kalocsait hímeztem rá. Nagy sikert aratott.

Általános iskolás koromban kötöttem, az valahogy abbamaradt, de majd szeretném megint megtanulni.

Az egyik legjobb barátnőm pedig keresztszemezik.

Unokatesóm velem egyidős, srác létére szintén szeret hímezni :) (Pedig egyáltalán nem feminin pasi)

2013. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!