Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen erősítőt ajánlanátok...

Gerkopapa kérdése:

Milyen erősítőt ajánlanátok ehhez a gitárhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 2. 23:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy milyen szinten játszol. Ha például kezdő vagy akkor szerintem nem ajánlatos megvenni egy Marshall erősítő több százezerért vagy különféle pedálokat darabját húszezerért. Ha igazából otthoni gyakorlásra kellene akkor tudom ajánlani a Roland Micro Cube-ot, nekem is ilyen van, én sem vagyok valami vérprofi viszont ezen van több effekt és azért hangja is van egy kevés és tudod üzemeltetni 6 db ceruzaelemről. Ha esetleg nagyobb kaliberűt szeretnél akkor vehetsz nagyobbat is, én ennyit tudok segíteni, sajnos nagyobb tapasztalattal nem rendelkezem. Viszont szerintem sokat segít ha hangszerboltban érdeklődsz utána :)
2016. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Már csak azért mert erősítőt nem gitárhoz szokás választani....

Sokszor látom ezt a kérdést, de minden alkalommal elmagyarázzuk hogy semmi köze nincs ahhoz hogy milyen erősítőd van, hogy milyen gitárt kéne venni hozzá.. Az erősítő választása a ízlésedtől függ, a zenei stílustól amit akarsz játszani, stb. De még véletlenül sem a gitártól.

2016. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Boss katana 50
2016. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül kinéztem egyet: [link] Számítógépre is lehet csatlakoztatni és ott is lehet variálni a hangefektusokon. Vélemény?
2016. nov. 3. 19:11
 5/5 anonim válasza:

Ennyi pénzért inkabb ezt ajánlanám:



[link]

2016. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!