Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek eredeti? (a többi...

Szerintetek eredeti? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Örököltem egy doboznyi kacatot és érdekelne hogy az egyik tétel egészpontosan egy magyar lovashuszár domborművel ellátott díszes sörnyitó saját meglátásom szerint ezüstből van. Létezik egyáltalán ezüst sörnyitó és ha igen hol tudnám a legjobb helyre eladni ahol eszmei értéket nézik nem a súlyát. Kellene egy ilyen valamilyen gyűjtőnek esetleg múzeumnak? Köszi előre is adok zöld kezet.

2016. nov. 16. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz bármit is mondani. Vidd el egy régiségkereskedőhöz, vagy egy zálogházba, vagy egy ékszerészhez, és kérd meg hogy mondjanak róla valamit. (Ha konkrét árat is mondanak, akkor vedd figyelembe, hogy ők olcsón akarják megszerezni, annál valamivel többet ér.)
2016. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Előbb nézesd meg régiség kereskedővel/zálogházban és a világért se add oda azonnal. Figyeld az első reakciókat, zsiványok az ilyenek. :-D


Ha pedig tényleg értékes, akkor szerintem egy gondosan kiválasztott múzeum a legideálisabb hely egy ilyen tárgynak.

2016. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azóta kiderült hogy egy elég nagy étkészlet egyik darabja egy gyűjtőnek ezzel majdnem teljes a készlete. Persze egy finom ebédre meghívott jelképesen a darabért ami egyébként önmagában csupán grammra van ára de a teljes készlet 1 millióba is kerül így neki jó napja lett én meg ettem egy finomat.
2016. nov. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!