Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék megtanulni rajzolni,...

Szeretnék megtanulni rajzolni, leginkább saját szórakoztatásra. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Régebben rajzolgattam, mondjuk, hogy fejlődtem is, aztán talán a depi, talán mert kiölték belőlem az alkotási vágyat, teljesen abbamaradt minden kreatív dolog amit korábban űztem. Szeretnék visszatalálni oda, ahol abba maradt, de nincs hozzá türelmem. Főleg azért, mert már annyira sem érzem, hogy menne, mint régen. Nem mintha valaha is hű de jól ment volna a rajzolás, vagy fotózás, de annak a kicsinek is örültem.

Régebben próbálkoztam a jobb agyféltekés rajzolással is, de nagyon ideges lettem közben :/ Így jobbnak láttam nem folytatni.

Nem akarok én művész lenni, csak van néha, hogy meglátok valamit, valakit, és olyan szívesen megörökíteném :).

Mit kezdjek magammal és a nem létező rajztudásommal?


2016. nov. 19. 15:03
 1/2 anonim válasza:

A Youtube-on rengeteg olyan videó van,amiben megmutatják,hogy kell lerajzolni valamit, főleg ha angolul írod be.

Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=h1hNe7jF4JM-->itt egy farkast rajzol

2016. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló linkjén lévő videó nem szerencsés választás. Értelmezni kell, amit látsz, csak úgy lehet megtanulni rajzolni. Ez a matekos -vonalzós módszer... hááát... viszont annyiban igaza van az elsőnek, hogy a videók segíthetnek, csak a helyedben keresnék valami jobbat. Sok sikert!
2016. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!