Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az ilyen fajta fanartokat...

Az ilyen fajta fanartokat hogyan készítik?

Figyelt kérdés

Kézzel rajzolják/festik és utána feltöltik?

Vagy van hozzá valamilyen program? Ha igen, akkor meg tudnátok mondani a nevét?

Ha pedig rajzolják őket, akkor hogyan érnek el ilyen erőteljes színeket?

[link]

[link]

[link]

[link]



#Harry Potter #fej #program #rajz #kéz #festés #fanart #meg mások #erőteljes színek
2016. dec. 7. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első az egy dressup game, amit az azaleasdolls.com címen megtalalhatsz valahol. A többi meg vagy feltoltott vagy már gépen de kézzel rajzolt. Vannak olyan készülékek amikkel lehet kézzel rajzolni, csak csatlakoztatni kell a géphez, meg gondolom van hozzá program. A youtube- on több olyan video is van amiben azzal rajzolnak.
2016. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kézzel rajzolják gépen, digitális rajztáblával. A Wacom táblák a legjobbak, nekem is olyan van, ezt tudom ajánlani, ha akarsz egyet. Program terén pedig nekem a Sai+Photoshop páros jön be a leginkább, de már külön-külön, önállóan is rengeteg dologra képes mind a kettő.
2016. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. dec. 7. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Digitális rajzeszközökkel csinálják.

Általában photoshop

Ismim ezt is használja: paint tool sai

Én meg: ArtRage


Vannak akik a vázlatot kézzel csinálják s beszkennelik (ez akkor van pl ha nem vagyok gép közelben), de valaki egyből gépen is vázlatol.


Lehet olyan panelt venni hogy egy kis tábla (nem ad képet), de hozzá való tollal lehet rajzolni. Volt nekem, de nem jött be. 6-10ezerért már kapni.

Amit énis akarok egy táblamonitor, de nem olcsó ratyit akarok s olyan kell majd ami jó game-re is.


Eventekre, versenyekre, game profilnak jó a színes rajz, de ami közelebb áll hozzám a fekete fehér kontúros tinta rajz :3


23-N

2017. jan. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!