Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írtam egy verset véleményetek?

Írtam egy verset véleményetek?

Figyelt kérdés

Új szonett


14 sor a fenéket , nem kellenek ide rímek , nem kell ide sor köz

Egybeírokmindenszót és megvan a nagyszerű szonett

Elpárolgott már a nagy költők szelleme

A Disztichonon és a Leoninuson a világ már rég túl jutott

Ide friss erő kell !

Nem elég 14 sor !

Nem elég 14 pofon a világnak !

Nem elég 14 jó szó az anyámnak

Nem elég 14 érzés a szerelemben

Nem elég 14 vágy az életedben !

Írjegybeszavakat hogyfelébredj és szemben lásd magad !

Nem látod a saját arcodat mert e sötét 14 mondat képedbe szalad

KLIKK KLAKK KLIKK KLAKK HEPETETE ÁJÁLÓ FACCANÁ TORPEDŐ ÁJÁK Gábán GÁ GÁ GÁ GÁ

És mégis elég volt 14 sor mégsem repültem túl az állatkert határán …


2016. dec. 20. 19:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%
Inkább táncolj.
2016. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , kérlek ha időd engedi fejtsd ki mélyebben hogy mi nem tetszett ! :)
2016. dec. 20. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert olyan volt, mitha beszélgetünk a kocsmában és duzzogsz, hogy irodalom tanárod hülye.
2016. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem pont ezt az életérzést akartam kifejezni de nagyon tetszik ! Már meg is írtam a verset !


Az Irodalom tanárok hülyék !


Gólyalábakon áll az Irodalom bevehetetlen vára !

Csőre csapkod ! Ide józan embernek belépni ?! Tessék Lelépni !

A Gólyát védik a legvitézebb katonák ! De én mocskommal beveszem a vár falát !

HUMPLIKLOMM ! HUMPLIKLOMM ! HUMPLIKLOMMM !

És meghajoltak a katonák megették a vacsorát !

Bálna Jónás Péter és Jézus várt és Tépett az eső !

Az Irodalom tanárok hülyék !

Színek fények izgalmas ízek sósan édesen egyed az Irodalmat te kis tücsöklábú cingár kötélnek való zoológus !

2016. dec. 20. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, az biztos.
2016. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezt manapság művészetnek hívják? Ebből és Varró Dániel is, aztán egy nagy 0 0.
2016. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kiyoko22 válasza:
75%
Szia! Jómagam is írok (leginkább költök). Ahhoz, hogy valaki ezeket megértse, lehet, hogy több kortárs művet kell olvasson :) Ne vedd magadra az indokolatlan kritikákat. A versed egyetlen hibája szerintem a túl hirtelen, túl nagy ugrálgatás. De ez még akár direkt is lehet. Esetleg még a nagybetűk indoklása érdekelne. Mert ha ezeket nagynak írod, annak oka kell legyen. Egyébként remek. Nem tudom mennyi irónia vagy szarkasztika van benne, ehhez neked kéne felolvasnod, de a saját értelmezésem szerint nagyon jól lett összeállítva. Előző egyik kommentelőnek küldeném, hogy igen, ez művészet. Kortárs a neve és hiába a felháborodás, ez nem fog a művészeken, hisz egyik új irányzatot sem szerették a maga korában ;) majd megértik és átérzik.
2016. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

7essel értek egyet.

Szerintem a probléma a 14 sorban rejlik...nem lehet felfokozni addig az állapotig amíg igazán csattanóvá válik es amit 7es is írt a gyors kezdésről ez is a 14 sor miatt van.

Próbáld szerintem újraírni 20 es afölöttielben mert sikeres lehet hiszen már most is értékes gondolatokat tartalmaz, csak csiszold újra egy kicsit.

Én is így szoktam.

Ha valami nem áll össze akkor az értéket kiemelem és újradolgozom, hogy működjön.

A folytatást viszont szerintem tartsd meg komolyabb közönségnek, én se szoktam nagyon ide felnézni.

2016. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó, szörnyű, iszonyatos. Attól, hogy kortársnak nevezett, muszáj ilyen ramatynak lenni? Miért nem lehet rendes szép verset irni. Ez a divat, vagy mi?
2016. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne erőltesd, vagy ha muszáj, irj előtte tele egy füzetet a piszkozat verseiddel, abból sokat lehet tanulni. Es próbálj változatosabban kifejezni dolgokat, mert ez olyan érzést kelt, hogy "igen ertem mire gondolsz, de ez nem igazán.." Es kerüld a gagyogást, idegesítő, és nek kifejező, csak nevetséges egy picit
2016. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!