Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Madách színház Madách shopjába...

Madách színház Madách shopjában mennyire drágák a tárgyak? Jó a minőség? Mik vannak? Mennyi pénzt vigyek? A büfé nagyon drága?

Figyelt kérdés
Akinek van tapadztalata, légyszi segítsen... Nyomorultakra megyünk márciusban.

2017. febr. 5. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ott,de mint minden ilyen helyen,biztos lehetsz benne,hogy nagyon drága. A büfében szerintem háromszoros áron lesznek a termékek. Ott egy fél literes ásványvizet biztos nem fogsz 150 forintért látni.
2017. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát ha nem is háromszoros, de kétszeres árak biztos vannak. Szerintem 5000-6000 forint nélkül ne indulj el
2017. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan durva árak vannak , mint minden ilyen helyen.

Előadás alatt gondolom, nem akarsz chipsezni vagy szotyizni, de tényleg egy estét nem bírtok ki nasi nélkül?

Vigyél magaddal egy üveg vizet, ha cukros vagy, vagy más betegség miatt kell, akkor vmi kevés kaját, hogy baj ne legyen...

2017. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a büféről beszélek, hanem arról a shopról, ahol az előadáshoz kapcsolódó tárgyakat lehet venni. Pl: CD...
2017. márc. 12. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyasmit meg miért vennél ott ?

Feltételezem, hogy ami érdekel, az feleáron megkapod "kint". Könyvesbolt, CD áruház....

No , mindegy , te tudod! Inkább szerelkezz fel 15-20ezerrel : legfejjebb hazaviszed. De nem tudom, mit lehet ott kapni, amit a színházon kívül nem. Vagy valami egyedi , dedikált dologra gondoltál?

Vigyél tollat, papírt, írd fel, mit akarsz megvenni és kint sztem feleáron-negyedáron megkapod.

2017. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!