Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen zenét ajánlotok amit 3...

Milyen zenét ajánlotok amit 3 hónap alatt be tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Már 7. éve dobolok de az első 6 évbe nem volt rendes felszerelés iskolába, mármint hiányoztak a cintátyérok, a pergő alja le volt szakadva stb. Idén már van rendes felszerelés és 3 hónapom van felkészülni az év végi fellépésre, viszont nem tudom mit játszak és még sose játszottam zenét csak az alap rock ritmusokat tanultam meg amiket már elég szépen tudok variálni. Mivel most kapom meg az alpfokúmat szeretnék valami nagyobb durranást csinálni csak az a baj hogy még sose játszottam zenét. Mindenképpen rockot szeretnék mivel más műfajba nem igazán tudok dobolni :D.

2017. febr. 9. 14:23
 1/2 anonim válasza:

Hát én a helyedben ha mar ennyire reg ota es jol jatszol mindenkeppen valami mostanra mar klasszikusnak mondhato rock slagert valasztanek. Szerintem a Guns N' Roses Sweet Child o Mine, Paradise City, Welcome to the jungle. AC/DC Back In Black, Aerosmith: Jaded, Pink. Clash: Rock at the Casbah


Nem tudom en imadom ezeket (es szerintem rajtam kivul mindenki mas is xd)

Ezek eleg ismertek es eszmeletlen jok is!

Én a helyedben GN'R-t dobolnek az tuti ;)

2017. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bármilyen punk zene, elég hozzá 2 hét is...
2017. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!