Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerelmes vers, én alkottam,...

Szerelmes vers, én alkottam, szerintetek milyen lett?

Figyelt kérdés

Órák óta várom az Órákat hogy múljanak és összetörjenek a falon a fal alatt és a falak mögött

Királyok jönnek ki az ajtón , és ott ülök és követem a szerelmet bennük bennem és benned

Dobog a kőbalta amit már egy ideje szívem fölött hordok , az őskorból való ahogy részben én is és te is és te is és te – és én és szerelmünk is és te is …

Mert meghasít minden anyagot amit elé teszek mert nincs lehetetlen az ősember előtt Mert az idő mindent felemészt és ez az IDŐ BALTÁJA amiből én jöttem és amiből te is és amiből én és amiből te is és amiből szerelmünk és te is

Repül fent a zsíroskenyér a fákon és azt hiszed nem szeretlek mert nem tudom hogy hagyma nélkül nem igazi a kenyér mert nem tudom megmondani hogy szeretlek kenyér zsír és hagyma nélkül is mert feltolod bennem a vágyat és csak a vágyat és te is és én is és te is …

Énekelj nekem valami szépet látni akarom hangodat ahogy megelevenedik előttem és kilép az országútra és már nem talál vissza hozzám , mert bennem van az országút és te is és nem is kell találni csak a szerelmünket kellene már újból feltalálni és én is és te is és én is és te is és nem újból hanem először mert nem volt még tűz se láng se szikra se hő se forrás se semmi csak én és te és én és te és te is és én is és én is és te is


2017. febr. 16. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó vicc
2017. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Rólad sem lesz szó a jövő beli érettségi tételekben!
2017. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Odáig nekem tetszik,hogy:"Repül fent a zsíroskenyér.."
2017. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Haver én rengeteget nevettem rajta. Ez valami fenomenális!!

Ezt hívják paródiának. Vagy hatvanszor vágtam bele újra és újra hogy felolvassal, de mindig vagy röhögő görcsöt kaptam, vagy a nyelvem akadt bele.

17l

2017. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vercsifercsi válasza:
17%
Egesz jo lenne ha az a zsiroskenyeres resz nem lenne ott :'D
2017. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!