Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kellenek-e ilyen árakon a...

Kellenek-e ilyen árakon a nemzetközi díjak?

Figyelt kérdés

Mint a tavalyi Oscaré, vagy a berlini, vagy ha idén véletlenül nyer a Mindenki.

Csak rossz hírünket kelti a körítés, rengeteg energiába, fáradságba talán még pénzbe is kerül a helyretétel. Ha egyáltalán lehet.


Vagy minden "reklám" jót tesz?



#Oscar #nemzetközi díjak #Enyedi
2017. febr. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Talán inkább arról kellene gondoskodni, hogy ne legyen az embereknek okuk panaszkodni.
2017. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, higy mi pontosan a probléma, de igazán örülök, hoy Oscart nyertünk, csak így tovább. Ha arról beszélsz, hogy magyar fórumokon oltják a nyertest, arról úgyse tud a köülföldi. Másrészt az amcsi nyerteseket is oltják az amcsi fórumokon, csak ezek szerint azokat meg te nem olvasod, ahogy ők sem a magyart...
2017. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te is tudod, hogy nem erről van szó. A panaszkodásnak mások a jellemzői, többek között nem okoz kárt.
2017. febr. 23. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem a magyar fórumokról beszélek. Hanem pl. a tengerentúli átlagos hétköznapi emberek véleményéről a filmmel kapcsolatban. Olyanokról, akik nem sokat tudnak, nem is nagyon érdekli őket, hogy mi a háttere a készítésnek, a történetnek magának.
2017. febr. 23. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
De, szerintem erről van szó. Vagy ha szerinted nem, akkor vázold fel kérlek nekem, tudatlannak. Mert szerintem Enyedi kritikája teljesen jogos volt és nem elhallgattatni kene, hanem változtatni, hogy ne legyen okuk az embereknek kritikát megfogalmazni. Ez nem az ötvenes évek. Azt az energiát amit most arra használunk, hogy helyretegyük a nekünk nem tetszően nyilatkozókat, talán arra is lehetne használni, hogy javítsunk az ország állapotán. Egyébként meg a világot a legkevésbé sem érdekli a magyar helyzet, szóval ne aggódj azon, hogy bárki rossz hírünket kelti. Az ilyen nyilatkozatokon rágódik az átlagember 5 percet, aztán elfelejti.
2017. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És hátul, tudat alatt benne marad a rossz érzés.


Az Enyedi nyilatkozata miatt is. De lehet, hogy pont így volt kiszámítva.

2017. febr. 23. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor aggódj azon, hogy Hans frankfurti tornatanár mit gondol, mikor sörözés közben meghallja a rádióban, hogy mit mond Enyedi, ne azon, hogy milyen állapotok vannak az országban. Mert az előbbi biztos sokkal rosszabb.
2017. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!