Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Szürke ötven árnyalata című...

A Szürke ötven árnyalata című könyvet, illetve a Szodoma 120 napját filmen legyek elég bátor, hogy megnézzem?

Figyelt kérdés
30 fölött vagyok ugyan, de félek ezen alkotásoktól. Ezért kérek valakitől élménybeszámolót.
2017. febr. 28. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A Szürke 50 árnyalata egyáltalán nem durva. Sőt, egészen aranyos a maga módján, nem kell tőle félni.


A Szodoma 120 napja már egy egészen más kategória. A könyvnél szerintem nincs is durvább a világon. Még tinédzserként olvastam és több napra belázasodtam tőle. A film már nem annyira súlyos, nagyon távol áll a könyvtől - bár a naturalizmusa miatt könnyű komolyan venni. Nem hiszem, hogy ajánlanám, ha csak nem sokkolni akarod magad.

2017. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félsz? Ég és föld a kettő... A szürke egy ócska, jellegtelen, szürke film. A Szodomában viszont van szarevés és egyéb kínzás. De az nem is egy szerelmi történet háziasszonyoknak.
2017. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Még jó, hogy nem vagyok háziasszony, csupán háziférfi, de még lehet az sem, inkább csak szimplán férfi, aki azért érzékenyebb az erőszakos jelenetekre. Majd meglátjuk, mit vált ki. A Szürke ötven árnyalatát filmen láttam, az szerintem light, de a könyvről a moly.hu-n már nem olvastam olyan pozitív dolgokat.
2017. márc. 1. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A Szodoma 120 napját nem ajánlom. A másik az olyan, amilyen. Harmatgyenge és már a nézőknek volt kínos a két színész játéka.
2018. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Sodoma 120 napja perverz és gusztustalan. Pasolininek elég beteg lelke volt szegénynek, az ő saját beteg fantáziáját élte ki a filmvásznon, gyomorforgató.
2019. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!