Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Keresek egy dalt! Kb 80-as...

Keresek egy dalt! Kb 80-as évek vége körüli! Sajnos csak a dallam van az emlékeimben, se előadó, se cím! Valaki talán felismeri?

Figyelt kérdés

Csak annyira emlékszem,

hogy egy fekete ruhás hölgy valami teremben hintázva énekel a videojában,kissé melankólikus,jelentős benne egy komolyzenei hegedű és zongora dallam



2017. márc. 6. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vagy külföldi előadó?
2017. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hátha még eszedbe jut egy részlet
2017. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jajj,de buta vagyok igen,külföldi,angolul van!Beugrott azóta,h az énekes kezeslábasban van a haja is fekete,azt hiszem rövid,a hangja mélyebb a dal is úgy kezdödik,mélyről indul és nagybögö is szól kezdö dallamában
2017. márc. 7. 06:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Kate Bushnak van egy száma amiben van nagybőgő.
2017. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2017. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bár azon nem játszik, csak vele :D
2017. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ő az,de köszönöm segitséget!

Ez nem egyszerű!:(

Eddig nem értettem miért olyan bosszantó érzés ez valakinek,miért van úgy megveszve,amikor nem talál egy dalt,de rettenetes,mert csak emlékeimből szól!

Dudolod,hallani szeretnéd,de nem találod!

31 éves vagyok és 90-es évek elején fogott meg,akkor sokat játszották rádiók is! Az akkori ismertebb énekesnők egyikétől sem találtam ezt a dalt!Tanita Tikaramra gondoltam pedig leginkább,stilus végett! De ő sem az! Talán egy slágeres előadó volt!Szenvedélyes,de melankolikus is az a dal,arra lennék kiváncsi miről is szólt,valószínűleg szerelem,de megesz a fene,jo lenne tudni miként fogalmazta meg,mert a dal belém vésődött!

Ennio moricone chi mai dala,amiben van egy hasonló ritmus!Na és a terem ahol énekel, mintha valami cirkuszi szinpad közepe lenne

2017. márc. 8. 06:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Az eleje szinte,mint Percy Sledge-When a man loves a woman
2017. márc. 9. 15:01
 9/11 A kérdező kommentje:
2018. nov. 22. 08:41
 10/11 anonim ***** válasza:
örülök hogy megvan :)
2018. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!