Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok milyen lesz a...

Mit gondoltok milyen lesz a rajzom? Kép.

Figyelt kérdés

Sziasztok, őszinte véleményetek várok. Tudom még közel sincs kész... Mit gondoltok nagyon gáz? Nagyon szeretek portrézni, nagyjából 1.5 éve foglalkozom rajzolással.


1.


[link]


2.

[link]



2017. márc. 9. 21:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Véleményeket*
2017. márc. 9. 21:19
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig 4-5 órám van benne.
2017. márc. 9. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, így torznak tűnik.
2017. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
És másfél év alatt nem sikerült befejezned a képet, hogy pont egy ilyen félig sem készet tettél fel?:) Amúgy nem értem, miért nem egyenletesen haladsz vele, hogy az egyik oldalon már ott a kidolgozott szem, a másik oldalon meg szegénynek még szemöldöke sincs. Egyébként alakulgat, bár 4-5 óra alatt szerintem elég kevés ennyi. Meg mondjuk nem ártana tudni, hogy fejből rajzolod, vagy másolod valahonnan, és ha igen, akkor azon is van-e négyzetrács?
2017. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fenykeprol masolom. Igen ott is van. Nekem az aranyok miatt kellennek. Nem mintha szabad kezzel nem menne csak azt akarom h tokeletes legyen. Egy hete kezdtem el. Azert haladok igy vele mert igy kenyelmes. Meg ha erzem h faradok akkor csinalom mashol. :D
2017. márc. 9. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd meg így. Így érdekes.
2017. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Torz.
2017. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ahj, szerintem gyönyörű.. Nagyon tetszik, ahogy kidolgoztad a szemét , meg a száját, és a szemöldöke is.. Imádom, tetszik a stílusod. :)
2017. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És nagyon szépen köszönöm mindenkinek.:) Talán, lehet hogy így tényleg kicsit furának tűnhet. Maga a fénykép sem lett a legjobb. Siettem ezért nem tudtam normálisan fotózni. Azóta, már folytattam de még mindig nincs kész.:)
2017. márc. 10. 20:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de el kell keserítselek, ilyen rácsos technikával nem olyan nagy dolog megrajzolni egy portrét. Hidd el, nem parasztságból mondom.

Egy ideig én is csináltam, az arányok gyakorlásának valóban jót tett, de a térlátásom nem fejlődött, fejből/más szögből/saját karaktert nem tudtam ettől jobban rajzolni. És emellett, ha most ránézek egy-egy ilyen rajzomra, mindet lélektelennek látom. A saját stílus is elveszik.

2017. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!