Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnék eredményt...

Hogyan tudnék eredményt produkálni a képességeimből?

Figyelt kérdés

Idén júniusban leszek 16 éves (fiú). Nem nagyképűsködni szeretnék, csupán tanácsokat, amiket a szüleimtől nem kapok meg.


Egy elég érzékeny lelkű srác vagyok. Zongorázom (nem kottából, hallás után), fényképezem, filmezem. Van német C1 nyelvvizsgám, angol B2, és majd jövőre spanyolból teszek le B2 nyelvvizsgát. Nagyon szeretem az irodalmat, különösen a drámákat. Nagyon sokat szoktam fantáziálni az én kis mesebeli világomról, amit nem tudok szavakba leírni, hogy milyen érzés.


Sokszor kezdtem már el történeteket írni, de aztán mindíg feladtam az álmodozással, mert nincs ötletem, hogyan tudnék valami eredményt produkálni mindebből. Nagyon be szeretnék futni valahogy, hogy megosszam az emberekkel az én gondolkodásom, a saját fantázia világom, mindemellett a különféle vallásokkal, kúltúrákkal illetve a politikával kapcsolatos véleményem, amiket például egy történetben, filmben, vagy akár zenében szeretnék prezentálni. Fontosnak érzem a részemről, hogy ezeket megosszam a világgal. Itt állok lassan 16 évesen, és nem bizonyítottam semmit. Valahogyan el szeretném kezdeni, de nem tudom, miként!


Sok sok választ várok, szívesen válaszolok bármelyikre!

Köszönöm! :)



2017. márc. 25. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj, aztán majd kiderül!
2017. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írj könyveket , szövegeket , otletelj , forgatókönyveket .... szerezz zenéket és ha van már több ilyen egyéni alkotásod egyedül akkor vidd el egy könyvkiadónak filmesnek, vagy akár egy olyan ismerősnek aki tud kezdeni vele valamit . Blogot is kezdhetsz mert arra sokan fel figyelnek . Ha ez megvan akkor minden jön magától . Szánj minnél több időt a tehetsegedre . A legjobb motiváció ha írsz egy listát lépésről lépésre hogy hogy és és miképp akarod elérni a célok és ahhoz mit kell tenned .👉Ezt így írd le és mindig bővítsd .😊 Meg annyi hogy a tanulásra ne fordítása kevesebb időt mert a nyelv az nagyon jól fog jönni mindenbe.
2017. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. márc. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!