Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes még festeni?

Érdemes még festeni?

Figyelt kérdés

Annyi művész van már a világon mindenfelé, és olyan magas tudással, amit valószínűleg én mint kis amatör sosem fogok elsajátítani.

Pl. itt ahol én lakom ebben a kisvárosban is, ismerkek jó pár embert aki alkot, fest. Nagyon sok a hasonló festmény, ami kissé unalmassá is teszi a kiállításokat.


2017. máj. 8. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes, én magam miatt festek, nem azért hogy ismert legyek, hogy pénzt csináljak belőle meg hogy másoknak tetsszen. Élvezem csinálni, szóval csinálom, ennyire egyszerű. A többi csak plusz.
2017. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tudás a lényeg (persze az is számít), hanme az egyéniség, és az ötlet!
2017. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mindkét előttem hozzászólónak tök igazat kell adjak. festeni érdemes.


Mindenesetre érdemesebb abban az esetben, ha magad örömére csinálod, ha az alkotóközösség (amit említettél) jó arcokból áll, és ha nem okvetlenül eladásra törekedsz. Ha nincs rajtad a pénzkeresés nyomása, hanem felszabadultan, szabadon tudsz alkotni, magadat másokhoz nem hasonlítgatva, akkor a legérdemesebb!


Üdv ŘʁᴚṘꓤꞦ

2017. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!