Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csináljak ezzel a rajzzal?

Mit csináljak ezzel a rajzzal?

Figyelt kérdés

Elkezdtem rajzolni, tök jól haladtam, egy csomó energiát fektettem bele... Aztán kontúrozás után gondoltam átmegyek rajta radírral is, hogy ne rondítsa a grafit a képet. Természetesen sikerült összegyűrnöm a lapot, sajnos a két tonna könyvkupac sem segített ezt eltüntetni.

Persze ennyi nem elég, ha már valami rossz, azt méginkább el kell rontani; véletlenül meglöktem a tolttartómat, amiből legalább tizenöt ceruza illetve filctoll esett ki egyszerre, és lett egy szép zöld folt a papíromon.

Eléggé bánom, és nem akarom kidobni a rajzot, ezért arra gondoltam, hogy valahogyan a dekoráció részévé kellene tenni ezeket a szépséghibákat, de nincs ötletem.

Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Ti mit tettetek?


2017. jún. 5. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az összegyűrődött papírt ki lehet vasalni, de tökéletes már nem lesz. A zöld folttal én viszont nem csinálnék semmit. Esetleg ugyanazzal a zölddel szignóznám a rajzot - már ha a sarkán van.
2017. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szkenneld be és photoshoppal javítsd a hibát.
2017. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
Vasald ki! ÉN IS SOKAT RAJZOLOK ÉSÁR MEGESETT VELEM IS
2017. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ilyen állapotban van.

[link]

2017. jún. 5. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A foltot nagyon egyszerűen ki lehet szedni photoshoppal, a gyűrődést meg nem is látom a fotón. Szóval szerintem fotózd be ha kész vagy vele és retusáld, aztán nyomtasd ki, ha nem jó hogy csak a gépen tudod nézegetni. Vagy csinálhatsz neki ilyen foltosabb zöld háttért, akár elmosódott rózsaleveleket, ha már rózsákról van szó.
2017. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Scanneld be. :)
2017. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A foltra tegyél egy rózsát, és a folton lévő rózsa felé egy kisebbet. A papírt meg kilehet vasalni. Én bátran vasalom a legnagyobb hőfokon a papírt, eleinte úgy csináltam, hogy felraktam a papírt a vasaló deszkára, arra egy vékonyabb sál, és átmentem vele jó párszor a papíron. Gyönyörű szép simák lesznek :)
2017. jún. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A zöldből csinálhatsz a rózsának levelet mondjuk.
2017. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem látom a gyűrődést.

A folt helyett levelet a rózsának, vagy a háttér részévé is teheted. Mármint, boríthatja ilyen zöld minta az egész hátteret. :)

2017. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak egy megjegyzés,hogy baromi jó. :D
2017. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!