Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnék nagy mennyiségben...

Hol tudnék nagy mennyiségben olaj festéket venni?

Figyelt kérdés

Nemigen vagyok jártas még ezek terén minekután én eddig csak szimplán lapra vagy kis vászonra festettem.

De most lehetőségem van elég nagy felületek kihasználására.Csak az a probléma hogy foggggalmam nincs hol kéne keresgélnem a festéket.


Az még megfordult a fejemben hogy ilyen falravaló olyafestéket használnék.



2017. jún. 13. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy felületről van szó? Mert Budapesten több művészellátóban is lehet venni 150-200ml-est. Ennél kicsit nagyobb kiszerelést csak akrilból láttam boltban, valószínűleg neten érdemes keresgélni ha ennél több kell, de netes megbízható rendelős helyet nem tudok, meg lehet hogy a színválaszték se a legjobb.
2017. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2mx2m vásznaim vannak most.Több,tehát azért kéne rá festék rendesen.

Egyszer láttam egy filmben hogy ilyen tömörített festék tömbből fest a faszikám.Higította közben vagy mi.

Azt nemtudom erre hogy lenne érdemes rákeresni

2017. jún. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!