Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek is egyre gagyibbak...

Szerintetek is egyre gagyibbak a Lar' pour Lart Társulat előadásai?

Figyelt kérdés
Régen imádtam őket, most teljesen ellaposodtak. Nem tudtam végignézni az utolsó előadásukat, a felénél kikapcsoltam a tv-t. Csalódás..

2017. jún. 30. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valóban,sok vicc,beszólás már előző előadásokból származik. Ha rajongó nézi vagy megy el előadásra sajnos csalódik.

Mindazonáltal a stand upban is ez van...nehéz megújulni ott ahol nincs már viccelni való. Az LPL is úgy vélem régen bevált poénokat azért használ hogy hátha vannak újak a közönségben. Véleményem szerint ez viszont hiba mert az "értő" közönség évek óta akár holló/galla óta ismerik szeretik ezt az előadásmódot és vicc stílust.

2017. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Én is imádtam őket, de már én is úgy gondolom, hogy jobb lenne ha abbahagynák.
2017. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos igen. Régen minden egyes jeleneten meg szóviccen vinnyogva röhögtünk, ma már ilyeneket nem tudnak, imádtuk Besenyő Pista bácsit, de amiket ma művel poénos előadásként, az inkább csak vulgáris, értelmetlen kiabálás meg rikácsolás.

Ez a műfaj ilyen, sajnos előbb-utóbb mindenkinek elfogynak az előre megírt poénjai. Imprózni meg nem lehet egyedül.

Ettől függetlenül a fiatalabb stand uposok közül is kevés az, aki igazán humoros. A Comedyn szokták a reklámblokkokban adni az előadásaikat, hát a többség inkább max. aranyos, vagy siralmas, vagy undorító és szánalmas. Mogácsnak vannak jó gondolatai, de borzalmas előadó. 5 percig sem lehet kibírni.

Vagy a gyogyós csaj a kis énekkarával, a három kismalac vagy mi a bánat, akik pont Laárékat próbálták lemásolni, csak épp se szöveget írni, se dalt írni, se zenélni nem tudnak.

Már eljutottam odáig, hogy inkább külföldi humoristákat nézek, igaz, hogy ahhoz kell angoltudás, de legalább még viccesek.

2017. júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%

Már nem olyan mint régen pl: Vas tyúk is talál szeget

Akkor még a csapat is másabb volt.

2017. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is. Én leginkább ott látom a bajt, hogy ennyire futószalagon gyártják az előadásokat... jó munkához idő kell. Meg hát ők is idősödnek, fáradnak.


Én meg az anno TV2-s dolgaikat is egész jónak találtam, de persze az sem volt fasorban sem a Vastyúk is talál szeget-időszakhoz képest (főleg Zigóta és Prücsök behozása a Besenyő családba zavart). De amilyen előadásaik mostanában vannak... a leopoldos részek jók még (abból simán megnéznék egy egész estét), a többi eszméletlen, humortalan ripacskodás. Ráadásul Laár András meg egyre inkább belenevet a saját poénjaiba.

2018. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

tényleg gáz gagyi a humor a szinházistákat sem értem miért nem stendáppolnak bárhol flesmoboskodnak rendőr bárki nme szól érte-ki a térre azt ott mehetne a komédia az utca ronda sületlen hangulatok-besüppedés-egyenhangúsák szinten tartanak mint az orvosság8de viccen kivül miért csak a halálozási görbe ugrik meg-ez miért nem fordulhat elő a Jókedvvel)bánatosan bandukálunk mélyen mara(néha marha)Búsan-azt busásan jut a rossz fekete morbid sors ez van...fej a fejjel-Falafellel(bocs fel a fejjel belebonyolódtam elcsesztem...)

üdv

2021. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát, öregszenek ők is. Mindenesetre én még most is bírom őket.
2022. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!