Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aki már hallotta az Europica...

Aki már hallotta az Europica számait, még melyik szám lenne jó, ha még rajta lenne? Mi hiányzott másnak?

Figyelt kérdés
Szerintem az Üvegpohár.( Bár azt lehet, hogy németre jobban lehetne fordítani, meg jobban illene is.)

#Kárpátia #Europica #Üvegpohár
2017. júl. 12. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak parba hallgattam bele, nekem csalodas volt.
2017. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem szeretem a Kárpátiát, az Europica teszi hallgathatóvá számomra az egyébként jó szöveggel rendelkező számokat, szóval a kérdést nem tudom megválaszolni, de ide jöttem, hogy elmondjam örülök, hogy mások is szeretik a patrióta muzsikát. <3
2017. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be. Alapvetően annyira hajaz a Kárpátiára maga a zenei háttér, hogy fura rajt nagyon az angol szöveg.


Ha nem ismerném alapból a Kárpátiát akkor lehet másként vélekednék.

2017. júl. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez maga A Kárpátia, csak vendégek énekelnek velük.


Ha megnézitek a youtube hozzászólásokat, sokan kérték, hogy fordítsák ée a szövegeket nekik, mert érdekli őket. Volt, hogy más hozzászólók írtak valami fordításfélét segítségnek.


Gondolom ez adta az ötletet; mert igény volt rá. Persze, hogy magyaroknak nem kell, mi ismerjük az eredetit. De mások nem.

2017. júl. 13. 05:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ők alkotják ennek a zenekarnak az alapját is. De például Petrás esetében is nagyon hallani sokszor mikor énekel, hogy biz az angol nehezen megy neki, ami a kiejtést illeti. A saját ynelve a neki való. :)
2017. júl. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Melyikben énekel a Petrás? Biztos? Az inkább a lengyel barát lehet, mert neki hasonló a hangja.


Különben sem számít más, csak hogy annyira érthető legyen, hogy átmenjen a tartalom.

2017. júl. 13. 05:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Unflagging ra tippeltem őt, de így kezd tiszta lenni a kép, és már nem vagyok benn biztos. :D
2017. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!