Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen filmet néznétek szívesen?

Milyen filmet néznétek szívesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék filmet forgatni, de nem tudom milyen témában készítsem el. Korhatár nélkül megtekinthetőt szeretnék.

2017. aug. 7. 16:15
 1/8 anonim válasza:

Ami távol áll az amerikai móditól.

Mély és egészségesen sokkoló. Ne legyen happy end vagy inkább keserédes. Valós problémákról szóljon. Az emberről szóljon de elvekről és izmusokról.

2017. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval valami olyat, ami közel áll a valósághoz?
2017. aug. 7. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is szigorúan tilos a közönség igényének kielégítése. Forgass arról, ami téged érdekel, különben nincs értelme :)


Túl vagyok már jó pár filmen, és egyre inkább azok felé hajlok, akik szerint a történetmesélős irány tévút; az az irodalom dolga. Szóval kísérleti filmet néznék szíveen.


Azt kell megtalálnod, amit át szeretnél adni, és amit csak a film nyelvén tudsz átadni.

2017. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam gyakori téma(sajnos) az iskolai bántalmazás. Ez rossz lenne témának, vagy érdekes is lehetne?
2017. aug. 7. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj horrort!
2017. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak ne fantasy.:D. Szerintem szoljon a jelenben, legyen benne valami kis elvontság.
2017. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit értetek elvont alatt?
2017. aug. 31. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:

hat... pl. Néhány film példa:

Lola Rent, Taxidermia, Amelie csodálatos élete,


bár tudom hogy a Taxidermia van akinek sok, azt vagy valaki imádja vagy utálja, ez a két végzet van.

2017. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!