Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mikor szolfézsra jártam,...

Mikor szolfézsra jártam, láttam egy videót de nem tudom mi a címe. Mi lehet az? (bővebb infó a leírásban)

Figyelt kérdés
A tartalma: Egy szellem játszik egy hegedűn egy temetőben. Később csatlakozik több szellem is. (ha jól emlékszem, boszorkányok is) Majd megjelenik az ördög és felfalja az érkezetteket. (az első szellemet nem) Majd addig-addig menekül a szellem amíg fel nem kel a nap. Az ördög elszökött. A szellem egy szomorú darabot játszik a hegedűjén. Vége. A szereplők "bábuk" voltak és olyan 24 FPS-el ment. (ezt úgy értem nem folyamatos mozgás volt hanem "szaggatott") Remélem jól fogalmaztam és tudtok segíteni nekem. UI.: Nincs lehetőségem arra hogy a szf. tanáromat megkérdezzem és neten is keresgéltem sikertelenül. :(

2017. szept. 12. 20:49
 1/3 anonim válasza:

Szia. Nem biztos, hogy jó irányban tapogatózom, de lehet, hogy a zene ez: https://www.youtube.com/watch?v=YyknBTm_YyM


Sok ehhez tartozó animációt találsz a youtube-on, lehet, hogy az is köztük van, amit keresel.

2017. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A zene rémlik de amit találtam hozzá *cartoon*-t az nem az amire én gondoltam. De azért köszi :)
2017. szept. 19. 19:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. A zene stimmelt! Köszi! :)
2017. okt. 26. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!