Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a könyvkia...

Mit gondoltok erről a könyvkiadási módról? Jól értem, hogy nekem nem kell hozzá fizetnem?

Figyelt kérdés

Jól értem, hogy anyagilag itt nem kell hozzájárulni a kiadáshoz? Mit gondoltok erről? Fontos adalék: NEM akarok ebből megélni, van "normális" munkám, ellenben szívesen venném, ha olvasnák a műveimet.


[link]


2017. szept. 24. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Például itt mi a különbség?


"A Szerző nem azért fizet, hogy megjelenjen az írása. A terjesztéshez járul hozzá, ami pillanatnyilag teljesen torz helyzetben van."

2017. szept. 24. 11:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan oldal, ahol súlyos összegeket kell leperkálnod.
2017. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a különbség, hogy ezzel szépítik a dolgot. Elhitetik veled, hogy nem azért kell félmilliót fizetned előre, mert a vacak könyved úgyse veszi meg senki, a költségek meg nagyok - hanem azért, hogy a fantasztikus könyved eljuthasson mindenkihez.
2017. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez az önfinanszírozás. Igen, bele kell tolnod egy kalap pénzt, mert a kiadó nem vállalja annak kockázatát, h rajta maradjon az irományod. Mi a gond vele?

2017. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs vele gond, csak nem akarok ilyet. Köszönöm a választ. Meghívtak, mert publikáltam pár verset, és felkeresett a kiadó.
2017. szept. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!