Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnek jo idezetket kapni...

Szeretnek jo idezetket kapni angolul. Segitenetek?

Figyelt kérdés

Olyan sok jo idezetet,kisszoveget latok ismeroseim kepei alatt..

Nem teljesen idezetek inkabb ilyen kis polaroidok.

Pl:” lekacagott szavak”,bizonyitsd be nekik hogy tevednek stb..ezek mind angolul

Sajnos en nem tanulik angolt ezert csak a forditokra tudok hagyatkozni..De ha irnatok parat jelentessel egyutt megkoszonnem.

En probalfam keresni interneten,instan,pinteressen de valahogy mindig csak hosszu “tomeg,nyalas” idezeteket adott ki”

Sokat segitenetek..Koszonom



2017. okt. 7. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Ezek egész jók:

I should learn languages, but I'm too lazy.

I would like to show off with my non-existing language skills.

2017. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy!Nem szerettem volna sehova kitenni az idezeteket csak gyujtom oket:) Tudod en meg jelenleg nemetet es spanyolt tanulok! 16 eves vagyok egyebkent de nemetbol mar megvan a kozepfoku nyelvvizsgam:) angolt januartol fogom kezdeni

Ha neked ez lustasag akkor sajnalom..Koszonom a segitokeszseged massal ne probald ki szerintem..

Ha nem vay hozza tul lusta tanulj jo modort valahol

2017. okt. 7. 12:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagy*
2017. okt. 7. 12:48
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
"Show me where you piss from!" Ezt egy skót haverom tanította, egy helyi szleng. Főleg pasiknak illik mondani. Idegeneknek is akár.
2017. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Emberek!Felreertes ne essen!:”) 2017 van..(Azert mert egyenlore nemetet es spanyolt tanulok..Majd januartol angolt:) )Annyi minden angol dologgal van tele a vilag hogy azert nem vagyok teljesen ertelmetlen angolbol.Es mielott lementem az idezeteket leforidotom oket:) Ezekkel a rossz poenokkal amik igazabol nem is viccesek nekem se segitetek.Magatok meg lejaratjatok hogy rossz a humorotok
2017. okt. 7. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:
:(
2017. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%

This princess saves herself.-Ez a hercegnő (vagyis te) magát menti meg.(vagyis nincs szüksége "hercegre")

The rebel in me will never die.- A lázadás soha nem fog kiveszni belőlem.

Leave your fears behind.-Hagyd a félelmeid magad mögött.

Cute. But devilish inside.- Cuki. De belül ördögi.

Take me to Neverland.-Vigyél el sohaországba.

2017. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom!!vegre valaki!:)))
2017. okt. 8. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:
He may have been your father, boy. But he wasn't your daddy.
2017. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Miért is pontoztatok le?:)
2017. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!