Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elmondanátok a véleményetek...

Timxi kérdése:

Elmondanátok a véleményetek erről a dalszövegről? (én írtam de nem nagyon akartam megmutatni ismerősnek mert elgogult lett volna)

Figyelt kérdés

csakMindenütt te vagy<br>

a holdfényben cikázunk<br>

és együtt láttuk meg<br>

és hogy mit?<br>

a szerelmünk lapjait<br>

napokra szedve<br>

sok szomorú<br>

de ezerszer több vidám<br>

holdfényben láttalak meg<br>

a holdfényben cikázunk<br>

szállunk a fény felé<br>

hogy megtaláljuk önnmagunkat<br>

de nem láttam <br>

önmagamban nem<br>

nem találtam<br>

elvesztem<br>

és elcsesztem <br>

bárcsak változthatnék rajta<br>

nélküled semmi vagyok<br>

mérhetetlenül szomorú<br>

de ha veled vagyok<br>

kivirulok<br>

a holdfényben cikázunk<br>

a korom fekete égen<br>

a csillagok mutatják az utat<br>

a holdfény az óceán<br>

az emlékek óceánja<br>

ott látom a tükörképem<br>

a jövőmet<br>

csak veled<br>

nélküled semmi vagyok<br>

a holdfényben cikázunk<br>

hogy meglessük<br>

a holnapot<br>

a múltat<br>

és az emlékeket<br>

a szívem<br>

csak érted dobog,<br>

hogy csak mégegyszer<br>

újfa élhessem<br>

a multat veled<br>

a jövőmet nem látom<br>

nélküled nem megy<br>

megpróbáltam<br>

de lehetetlen<br>

mért kell hogy így végződjön<br>

a holdfényben cikáztunk<br>

és éltünk a napnak<br>

most meg csak a múlt<br>

darabjait keresem<br>

de az már nem a ma<br>

csak a múlt

a múlt a fájdalmasan gyönyörű mult a holdfényben cikázok nélküled neki megyek a félelmeimnek de nélküled nem megy nem vagy ott nem fogod a kezem nem vagy már sehol csak az emlékeimben bárcsak újra kezdhetném és újra együtt cikáznánk a holdfényben és élnénk a mának mint régen a fényben láttalak és ott vártalak hogy elmondjam te voltál a mindenem fontos voltál nekem és még mindig az vagy mitt tegyek hogy meghallgass és hogy újra lássalak a boldogságot keresem lapokra megírva a holdfényben cikázok egyedül vagyok a reménytelenséggel keresem a jövőt csak veled nélküled semmi vagyok mérhetetlenül szomorú de ha a veled vagyok kivirulok csak te kellesz senki más értsd meg kérlek csak veled vagyok boldog kérlek adj esélyt hogy együtt cikázzunk a holdfényben ez eget pásztázva csak mégegyszer át akarom élni a multat csak veled mond mit tegyek hogy újra együtt legyünk vagy csak emlék voltál csupán semmi más egyedül vagyok egyedül érzem magam mert egyedül vagyok egyedül a töréssel amit okoztál nekem és az emlékeddel nélküled én nem én vagyok te voltál a másik felem kiegészítettél és hogy nem vagy itt már nem vagyok egész a darabjaim szétszórva benned élnek nélküled semmi vagyok mérhetetlenül szomorú de ha veled vagyok kivirulok kérlek gyere vissza hogy együtt cikázzunk a holdfényben


a válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 13. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be annyira.

Eleve nem értem, hogy az elejénél miért ütöttél Entert 3 szóként, a végén meg lett egy nagy tömb szöveg.

2017. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért lett a végére tömb szöveg mert már csak így fért ki.De köszi a hozzászólást.
2017. okt. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!