Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szóltok az alábbi versemhez?

Mit szóltok az alábbi versemhez?

Figyelt kérdés

Az első ember eltöpreng


"Az utolsó ember-ki?

akit senki nem szeret?

akit senki nem temet?

mint ahogyan engemet?


Az utolsó ember ő:

szőkehajú kisleány,

aki éppen néz fel rám.

Vagy inkább nem?(De nem ám!)


Az utolsó ember jó.

De sokallta jobb mint én.

Soksokallta mint hinném.

Nem lehet,hogy tévedném.


Tud járni és tud úszni.

Repülni és ugrani.

Hát nagyon nagy valami.

Lehetne ezt megtanítani.


És okos is nemdebár,

nálam mindent tud jobban.

(Vagy hogyan kell ezt mondjam?...)

Ez így teljes rendben van!


Tudja, miért lélegez.

Tudja, hogy a kentaur

mért hívő és mért gyaur?

Pontosan úgy mint az úr.


Még élni fog, de már rég-

rég bezárta a kozmoszt.

Összatomot fel-s kioszt,

lefúj róla minden koszt.


Az utolsó emberagy

kiköltözi a házat,

megvasazza a rezet,

millióegyi az ezret.


Az utolsó ember ő:

egy kisasszony,jaj de vén!

valahová bemenvén

és jól bele-zárkózván

babát farag -épp mint én.


Az utolsó ember az,

akit senki nem szeret(?)

akit senki nem temet(?)

mint ahogyan engemet.


Az utolsó ember az,

aki szeret mégiscsak,

aki éleszt mégiscsak,

bár egy kicsit rémisztget,

engem, téged - és minek..."


4 / 3 -as ütemhangsúlyos sorok, xaaa rímképlettel.



2017. okt. 17. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Anasztázia szeretett. Miért nem volt neked az elég? Nem volt jó? Idézem Anasztáziát: "Te vagy a világon a legszerencsésebb ember. Ez az ember annyira szeret téged, hogy meg fog majd menteni." A legszerencsésebb. Mert annyira "szeret". Kitől fogsz megmenteni? Saját magadtól? Vagy én vagyok a sátán, aki saját magát molesztálja? Magamra vettem a bűneidet és én vagyok a világ legbűnösebb embere mostmár? Megváltottalak a bűneidtől és bűntelen vagy? Mit akarsz tőlem? Megváltást? Ha lesz alkalmam minden bűnödet visszaadom, hogy megbűnhődhess értük. Mitől lettem én az utolsó ember? Tudom, hogy nekem szól a vers mert egy pár hete sétáltam az utcán és le volt nekem téve Az utolsó ember című könyv a földre, amit én fel is vettem. Ez a vers nekem szó. Mitől lettem én az utolsó ember? Miért rajtam csüngsz? Miért nem volt neked jó Anasztázia? Szeretett! Szerencsés embernek tartott engem! "Te vagy a világ legszerencsésebb embere"
2018. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mit képzelsz? Hogy nekem még számít? Hogy számít bármi? Nem számít már nekem semmi. Egyet akarok, eltakarodni a munkahelyemről. Hogy hová, az egyáltalán nem számít. Hogy hogy dönt a bíró a mi kettőnk dolgában az nekem egyáltalán nem számít. Nekem mindenhol jobb lenne, mint itt. Semmi sem számít. Érted utolsó ember?
2018. jan. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerinted én mániás vagyok? És mi a mániám? Nagyon sokat dolgozom? Vagy mániákusan gyűjtök valamit, vagy mániákusan költöm a pénzem? Ez mikor volt? A pszichiáternek nem tudom elmondani, hogy egy tébolyodott molesztál 20 éve, mert azt mondtam neki, hogy zseni vagyok és ő ezt nem hiszi el? És ezért engem 20 éve molesztál egy hülye? A rendőrségtől nem tudok segítséget kérni, a pszihiáternek nem lehet elmondani, mert nem hiszi el. A katonaságtól lehet segítséget kérni? Ilyen esetben kitől lehet segítséget kérni? Te mondtad, hogy "segítel nekem". Miért nem szabadítol már meg saját magadtól? Harakiri parazita. És minden meg lesz oldva. Miért csüngsz te rajtam?
2018. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Az utolsó hét választ nem értem.De komolyan és egy kicsit se.Mik ezek?Nekem szólnak?
2018. jan. 24. 09:59
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem akarok nevetni magamon és azt sem akarom, hogy mások nevessenek azon ami történt. Nekem ez nem vicces. Nem éreztem jól magam. Te jól érezted magad? Szórakoztál? Ez neked a szórakozás? Nevessünk azon a gyalázaton, amit te csinálsz? Nevethetnék vagy? "Nevetni fogtok azon ami történni fog." Nevethetnék vagy? Jól szórakozol? Nevetni akarsz? Ha-ha-ha-ha!! Nevess! Nevess te is MAGADON.
2018. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha-Ha-Ha-Ha-Ha! De jól szórakoztunk 20 éven keresztül. Ha-Ha-Ha-Ha! Nevessünk a szemétségen! Éljen a sátán! Ha-Ha-Ha! De jó kedvünk van.
2018. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Megismétlem a fenti kommentemet.Ezúttal az utolsó két válaszra vonatkoztatva.Legyetek szívesek vagy legyél szíves érthetően beszélni.
2018. jan. 24. 13:31
 18/25 anonim ***** válasza:
Mi ez a humilitás szó az idegen szavak szótárában? Nem vagyok elég alázatos? Ki előtt kellene megalázkodnom? A sátán előtt kell megalázkodnom? Ki előtt alázkodjam meg? A sátán megalázkodott már valaki előtt? Te parazita! Te megalázkodtál már valaki előtt? 20 éve szakadatlanul megalázol minden nap reggeltől estig. Te férreg! Megalázkodtál már te valaki előtt az életben? Miért kellene nekem a sátánnal szemben alázatosnak lennem? Nem vagyok elég alázatos a munkahelyemen a betegekkel és a kollégákkal szemben? Te tudod mi az, hogy alázat? A sátánnak nem kell alázatosnak lenni. A sátán tudja mi a bűn. Igaz? A sátánnal szemben legyek alázatos? Ha hason csúszom a munkahelyemen mindenki előtt és mindenkinek kezet csókolok, akkor az neked elég lesz parrazita?
2018. jan. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Micsoda? Istenkáromlás volt RÁD azt mondani, hogy parazita sátán féreg? Ez az Istenkáromlás?
2018. jan. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna érteni te kém! Nem engedtem meg, hogy odagyere hozzám. Nem engedtem meg, hogy szólj hozzám. Egyáltalán AZT SEM ENGEDTEM MEG, HOGY LEHALLGASSANAK.
2018. jan. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!