Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudnék ilyen színesceru...

Honnan tudnék ilyen színesceruzát rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Közeleg a karácsony, és ennek alkalmából szeretném megajándékozni a húgomat, egy nagyon jó színes készlettel. Már régóta nagy álma a prismacolor színesceruza készlet. Honnan tudnék rendelni neki ilyen ceruzakészletet, ahonnan biztonságban megérkezik? Tehetséges leányzóról van szó, szóval szeretném, ha valóra válna a kívánságainak ez a része. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2017. nov. 4. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Google a barátod... Legtöbben ide irogatnak az helyett, hogy szánnának 2-4percet a google használatára...

Most rá keresek s kinevetlek, ha egyből az 1. oldalon találok!

2017. nov. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te meg egy hatalmas gyökér. Mi jogon írsz ilyet, hogy “nyomik vagytok”? Téged nem tanítottak meg arra, hogy idegenekkel nem illik így beszélni? És még engem minősítesz le. Hát jó nagy idióta vagy. Először inkább nézz magadba, azután minősíts le másokat. Mit gondolsz, miért írtam ide? Azért, hogy egyúttal mások tapasztalait is olvassam, hogy honnan érdemes/nem érdemes vásárolni. Gondolkozz ember...
2017. nov. 4. 13:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg inkább az a ciki, hogy teljesen jogtalanul minősítesz másokat. Végülis, mit is vár az ember a mai világtól... :)
2017. nov. 4. 13:07
 4/7 A kérdező kommentje:
+ még egy megjegyzés: ha nem tudsz a lehurrogásodon kívül mást felhasználni, jobb lenne, ha meg sem szólalnál. Szomorú, hogy ilyen gyökerekkel van tele a világ. Az ember normális választ vár, és erre egy ilyen mindenkit leminősítő személy jön. Bizonyára neked is jól fog esni, ha normális választ vársz, erre oknélkül nekedrontanak. Logikus, tényleg! ;)
2017. nov. 4. 13:12
 5/7 anonim válasza:
100%

Egyetértenék veled első válaszoló, de nagyon gorombán válaszoltál....

A ceruzára rátérve pedig, egyik ismerősöm ebay-ről rendelt, de ott is meg kell találni a megfelelő eladót, mert nem minden esetben úgy érkezik meg ahogy szeretnéd.... ismerősöm által tapasztalat... De amit az első válaszoló linkelt, ott is keresgélhetsz, hisz az már magyar eladói oldal... És teljes mértékben megértem hogy szükséged van némi tanácsra, én sem szeretek úgy vásárolgatni az interneten ha nem ismerem az adott oldalt, és ilyenkor inkább kérdezősködöm hogy nagyobb bizalommal forduljak az oldalhoz vagy éppen elkerülöm.... :)

2017. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. nov. 4. 15:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Hidd el drágám, (ha már becézgetünk), én nem nyúltam hozzá a kommentedhez, szimplán lepontoztam, mert mutogatod itt feleslegesen a nagy arcodat. Bölcsebb maradtál volna, ha nem szólalsz meg. Annyira bírom, ha valaki ok nélkül kötekedik, és úgy tesz, mintha ő lenne valaki. :) Közben meg a megszólalásából is kiderül, hogy csak egy idétlen emberke, akinek az a szakmája, hogy másokba belekössön. Ezzel nem érsz el semmit sem az életben. Maximum több utálót szerzel, de ez már nem az én bajom. Bizonyára nem olvastad el az előző kommentjeimet, ami(k)ben leírtam, hogy mi okból írtam ki ezt a kérdést. Nem fogok azért elnézést kérni, mert tanácsokat szeretnék kérni, hogy honnan érdemes/és nem érdemes rendelni. Te viszont továbbra is amellett az érv mellett drámázol, hogy nem értek az internethez. Ha nem tudsz más mellett érvelni, akkor sajnálom. Nem hinném, hogy olyan hatalmas hiba lenne, hogy érdeklődöm. Az viszont elég nagy hiba, ha így állsz az emberekhez. De ez már a te bajod, biztos neked ezt tanították, hogy ez a helyes. :) Őszintén sajnálom, elég rosszul tanították! Szóval bocs, nincs szükségem arra, hogy ilyen emberek szóljanak be nekem, akik nem tudják hogy kell illedelmesen, kulturált módon viselkedni azzal, akit NEM ismerünk.
2017. nov. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!