Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan színező, ami nem...

Van olyan színező, ami nem mandalákkal meg geometriai ábrákkal van tele?

Figyelt kérdés
Bevallom, én jobban szeretem a természeti képeket, városrészleteket, stb. Most van egy olaszországos, azt színezgetem, meg a karácsonyi johannás is jónak ígérkezik. Tök jól hangzik Johannától a Titkos kert meg a Mágikus(?) dzsungel-nem emlékszem pontosan a címére, de ugye ezekben nem mandala meg hasonlók van??? Színezők, segítsetek egy kezdőnek! Köszi

2017. nov. 11. 09:49
 1/2 anonim válasza:
Nezz be a libri konyvesboltokba tobb temaju is van, en pl az oktogonnal vettem nagyon szep felnotteknek valo szinezokonyvet.
2017. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Tescoban is szoktak lenni, de Lírában, Libriben is láttam, esetleg a netről is tudsz rendelni. Szerintem a Titkos kertet, és a dzsungeleset én is láttam és van ennek egy tengeres/óceános és egy harry potteres változata is. Én “dream jorney”-re is emlékszem, de biztosan van nagyon sok féle. Én csak átforgattam őket, de inkább egész képek “tájképek” vannak benne, egész oldalas minták és állatok, de sima mandalára nem nagyon emlékszem.
2017. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!