Kiszinezett manga?

Figyelt kérdés

Vajon idehaza mennyire lenne igény olyan manga forditásokra, amik teljesen ki is vannak szinezve?

Felmerült bennem, hogy gyakorlásként nekiugrok a dolognak, de előtte kikérném a véleményeket itt :)



2017. nov. 21. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem fogja csak azért elolvasni a mangát, mert színes. A nyugati képregények lényege sem a szín, pedig van bennük bőven. Arról nem is beszélve, hogy ha "gyakorolni" akarsz ezzel, akkor valószínűleg elképesztő amatőr vagy e téren - ha igazam van, akkor ha csinálod is, ne tedd fel netre. A gyakorlás végeredménye magadnak való, mert általában borzalmas.


Attól függetlenül, hajrá, csináld. Majd egyszer talán bele is jössz, ha nem unod meg addig.

2017. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Én összeràncolt szemöldökkel dobnám vissza az egészet. A mangaka színezze ki az egészet, vagy ahogy szokás, tegyen bele néhány maga által színezett oldalt. Nekem tökmindegy milyen jól színez a rajongó, legyen szívesen ne szétbarmolni az eredeti művet!!!
2017. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
De lehet én értettem félre valamit... Ha simán fordításról van szó, az jöhet bármilyen féléből, bármennyi, csak a fordító olyant vállaljon be, amit végig is visz.
2017. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.

Akkor maradok az eddig bevált dolognál és továbbra is csak angolul teszem fel ezeket, forditásnélkül.

2017. nov. 22. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Az ötlet kuka, max magadnak hobbi.


Arról nem is beszélve, hogy a manga eleve fekete-fehér. Max kapnak néha "jutalom" színes oldalt.


Egy saját mangának több értelme lenne. valami nem megszokott témával.

2017. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Azon is múlik, milyen mangáról van szó. Valamelyiket gyakorlatilag nem lehet színezni, nem is mutatna jól úgy, vagy az egészet újra kellene rajzolni, ahogy van.

[link]

[link]

[link]

Míg mások sokkal jobban mutatnak színezve:

[link]

[link]

[link]


Nem ritkán a hivatalos színes oldalak a rajzstíluson is módosítanak, hogy jobban passzoljon a színes megjelenéshez.

2017. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!