Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lúdtollból hogy lehet tustolla...

Lúdtollból hogy lehet tustollat készíteni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nyissz és kész. Hegyesre kell csinalni a veget es hogy felvegye a tintat. Ilyena pennan hegyep

[link]

2017. nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem nyissz és kész. A tollat előkészítik, hőkezelik és megfelelő formájúra vágják. YouTube-on keress rá, hogy how to make a quill pen, sok videó van.
2017. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hőkezelik a madartollat? Pff..lehet. ha ennek utananezek.
2017. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Először lepucolják a külső hártyát, aztán forró (asszem 200 fokos) homokba mártják. Ettől tartósabb lesz. Ezek után lehet formára vágni, de az sem csak egy nyisszantás, megvan, hogy milyen forma az optimális.
2017. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Regen meg mi is probalkoztunk vele, de nem tudtunk vele rendesen irni, meg olyan kicsik voltunk, ha gudtunk volna se tudtunk volna. :D
2017. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tarajos sül tüskéjéből próbáltam csinálni, de amikor felvágtam, kiderült, hogy nem üreges belül. :D
2017. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!