Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzolás tanulásának elkezdésé...

Rajzolás tanulásának elkezdéséhez tudtok ajánlani könyveket, weboldalakat?

Figyelt kérdés

Digitális rajzolás érdekelne első sorban, de alapok nélkül nem tudom hogyan kezdjek hozzá.

Nem azért írtam ki a kérdést, mert nem tudtam volna google-be is ugyanezt beírni, csak szeretném, ha olyan ajánlana aki ért is hozzá, mert én nem vagyok benne annyira, hogy megtudjam ítélni mivel kezdjem.


Ha tanfolyamot akarok keresni akkor csak ezt a 2 napos agyféltekés pénzkidobást találom.



2017. dec. 13. 15:04
 1/1 anonim válasza:
Elso sorban ha nem vagy jartas a rajzolasban, inkabb papiron gyakorolj eloszor, ugyanis gepen ugyan ezt a tudast fogod hasznositani csak joval nehezebb. A jobb agyfeltekes rajztanfolyam igencsak penzkidobas jol latod, ugyanis ugyan azt a tudast youtube process videokbol is be lehet szerezni amennyiben az embert tenyleg erdekli annyira, hogy kello idot forditson ra. Ha elmondod milyen stilusban is szeretnel rajzolni, szivesen kuldok oldalakat, videokat a gyakorlashoz! Tovabbi szep napot addigis💕
2017. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!