Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Segítene valaki nekem írni...

BaNaNkarakter kérdése:

Segítene valaki nekem írni egy verset az osztálytársamról?

Figyelt kérdés
Mint a legtöbb osztályban nálunk is szokás karácsonykor neveket húzni. Kihúzunk egy nevet az osztálytársaink közül és annak karácsonyra valamilyen ajándékkal kell kedveskedni. Ezzel magában nem is lenne probléma, de idén az ajándék mellé egy verset is kellene írni, amiből a bizonyos illető ki tudja találni, hogy róla van szó. Nem gondolkodom túl hosszú versben. Maximum egy 8soros (2versszakos) rövid alkotásra, de sajnos nekem ennek a megírása is komoly problémákat okoz. Akit húztam, arról annyit érdemes tudni, hogy 16éves, szemüveges, vékony, átlagos magasságú, okos. Nagyjából ennyi, elég átlagos semmi mást nem tudok elmondani róla. Nagyra értékelném, ha valaki tudna segíteni írni egy rövid verset róla.

2017. dec. 19. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha nem elég az információ, akkor még hozzá tudom tenni, hogy kollégista, matematika órán csak neki van okos számológépe, ami használható érettségin és most visszaolvasva kihagytam 2 alapvető információt: A neme:fiú és Viktor a neve.
2017. dec. 19. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Segítünk, de nem írjuk meg helyetted, nem a mi feladatunk.


Plusz attól még hogy tudjik hogy okos, vékony, satöbbi, attól még magát a gyereket nem ismerjük. (azt se árultad el hogy fiú, lány, unikornis?)


Hol tartasz?

2017. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Ja, fiú.


Bocs.

2017. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én választottamról is van egy lista

Kezdjük azzal, hogy kollégista.

Matek érettségire fel van készülve

Mert matek órára okos géppel készülget


16 éves és ráadásul szemüveges

Vékony ő, jah és nagyon eszes

Szerintem már mindenki tudja, hogy kire gondolok..

Nem más ő, mint a mi "Viktorunk".

2017. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szép köszönöm a segítséget!
2017. dec. 20. 19:43
 6/6 A kérdező kommentje:
szépen*
2017. dec. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!