Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit tegyek hogy alapozott...

Mit tegyek hogy alapozott farostra is úgy feshessek mint a vászonra0? Nem tapad meg a festék. Alapozzam le mégegyszer?

Figyelt kérdés
Alapozott farostra festek akrillal, csak nem issza be a festéket, nem tapad meg. Ha ecsettel pl feketét viszek fel rá nem teljesen fedi be,maradnak fehér csíkok, akkor is ha nem vizezem be az ecsetet. Mit tegyek hogy normálisan feshessek rá mint a vászonra?

2018. jan. 12. 10:02
 1/2 anonim válasza:
A fiam egyetemet végzett festő és ha jól emlékszem, ő mattzománccal alapozta le a farostot. Ámbár olajjal festett rá és nem akrillal. Én meg sajnos nem értek hozzá! :-(...azonban, ha privibe írsz, meg tudom tőle kérdezni!
2018. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megkaptam a választ, hogy csiszolópapírral csiszoljam át, bevállt :)
2018. jan. 15. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!