Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kortárs író, gondolkodó,...

Kortárs író, gondolkodó, művész, akiről úgy érzed, sokat köszönhetsz neki?

Figyelt kérdés

Ha nincs ilyen, XX. századi is jó.


(Ilyen hülyeségeket, hogy pl. Zizek, hagyjuk ki.)



2018. jan. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Alejandro Jodorowsky
2018. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Paulo Coelho, Frida Kahlo,Leonid Afremov, II. János Pál pápa, Teréz anya..
2018. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ők nem a klasszikus "gondolkodó-művészek", akikre az emberek nagy általánosságban felnéznek.

Erik Johansson az, aki a képeivel gyökeresen megváltoztatta a művészetekről, legfőképpen a fényképészetről való gondolkodásomat. Azóta igénylem a művészetet az életemben, és úgy érzem, hogy emberileg több lettem tőle.


Jenny Mustard az, aki a világfelfogásomban nagyon megváltoztatott, neki hála sikerült kirántanom magam az anyámtól tanult "nem szabad semmit sem kidobni hátha még szükséged lesz rá kit érdekel hogy akkora kupleráj meg kosz van a lakásban hogy két lépést alig lehet megtenni" életmódot, egészségesen kezdtem ètkezni (bár én vele ellentétben boldogan eszem rántotthúst), megtanultam értékelni az apró kis pillanayokat, és úgy érzem, neki hála sokkal tisztábban látom a világot.


Remélem tudtam valamit segíteni :)

2018. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi mindenkinek. Mások esetleg?
2018. jan. 20. 12:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Senki többet?
2018. szept. 2. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!