Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írók! Van (nak) olyan karakter...

Írók! Van (nak) olyan karaktere (i) tek amely nagyon a szívetekhez nőtt, esetleg példaképpé, fontossá vált?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 00:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz kategóriáért. Telefonon vagyok és rögtön a kérdés kiíráshoz ugrott.
2018. febr. 4. 00:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném magamat írónak, de vannak olyan karaktereim akik a szívemhez nőttek. Példaképek azért nem lettek. Vagy kinek a példaképei?
2018. febr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak hobbiból írok, de direkt olyan karaktereket alkottam, hogy a szívemhez, és az olvasók szívéhez nőjenek. Hogy lehessen értük izgulni.:)
2018. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok (még) igazi író, de vannak olyan karaktereim, amelyek a "szívemhez nőttek", ezek között van olyan is, aki élő személyről lett mintázva, és ez nagyban hozzájárult, de vannak olyanok, amelyek teljesen fiktívek, viszont oly sok éve szövöm a történetüket.
2018. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Flagstaff ***** válasza:
100%
Megkockáztatom, hogy csak olyanjaim vannak, legalábbis a fontosabbak mindenképpen ilyenek. Példaképek? Nem is tudom, inkább úgy mondanám, hogy időről időre megpróbálok azonosulni egyikkel-másikkal, nem várom el, hogy mindig ők azonosuljanak velem... :-) Az nagyon egoista dolog lenne tőlem, nem igaz?
2018. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Hope Patonai - Charmed Grimoire fanfiction-szereplő. Törölték az oldalt 3 éve, minden fejezetem elveszett (3x23), azóta egy sort sem tudok leírni :/
2018. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fhúh, kedves kérdező, nekem már beszeretni is sikeredett általam kreált emberkékbe :D Szóval a kérdésedre természetesen igen a válasz, általában még a főbb szereplők szempontjából (vagyis rajtuk keresztül olvasó nézőpontjából) negatív, konfliktust produkáló karaktereket is igencsak kedvelni szoktam, hisz fontosnak tartom, hogy ne legyenek egyoldalúan visszataszítóak, csupán egy másik érdekeltség, vagy eszme képviselői, akik (ha másnak nem is, de nekem mindenképp) ugyanúgy szerethetőek.
2018. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!